Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki néha csak céltalanul...

Van aki néha csak céltalanul szokott járkálni a városban?

Figyelt kérdés
Néha rám jön az 5 perc, és amúgy is segít ha rossz kedvem van, de ilyenkor kínosan érzem magam hogy mindenki megy a dolgára én meg körbe-körbe céltalanul. De pl mivel nem Pesten lakom ezért nekem élmény ott járkálni, legalább ennyi kifogásom van
2023. jún. 21. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni sétálni szerintem full átlagos dolog, nyugi...
2023. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nincs ráírva, hogy miért sétálgat a városban:)
2023. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is céltalanul, de időnként elmegyek Budapest olyan részeire (külvárosok, peremkerületek, eldugott helyek), ahol még sosem jártam. Ha látok valami érdekeset, lefotózom.
2023. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Gyerekkorom óta ezt csinálom lehet már ciki így 40 felé,de nem érdekel.
2023. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán szoktam! Feszültség levezetés, kikapcsolódás! Még kerékpárral is és autóval is!
2023. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelen, de inkább mellőzöm, mert szinte csak orkokkal találkozik az ember így este.
2023. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoktam és még pesti is vagyok.
2023. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam, nézegetem az épületeket, kirakatokat, meg az embereket. Néha azzal szórakoztatom magam, hogy kinézek magamnak egy darab embert a tömegből, és felépítek köré egy sztorit, abból, ahogy öltözik, viselkedik, megpróbálom kitalálni, hogy hogy hívhatják, hová mehet, és milyen ember lehet.
2023. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!