Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vissza tudok még lépni ebben...

Vissza tudok még lépni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy munkahelyre, felvettek. Augusztustól kezdenék.


A munka speciálisabb végzettséget és ismereteket igényel, illetve azt, hogy önállóan is fejlesszem az ismereteimet. Anyám szerint ostoba és alulképzett vagyok ehhez, az egyetemmel is nagyon lassan (ám remek eredménnyel) végeztem, részben, mert minden más fontosabb volt, mint az én tanulásom.

Nagyon gyenge lábakon áll az önbizalmam, de az adott egy kicsit, hogy jó (jeles...) eredménnyel diplomáztam és felvettek ide, viszont szerinte mindezt nem érdemeltem meg. Ha otthon nem tudok önállóan bővíteni az ismereteimet, félek, hogy kirúgnak (bár szerinte azt érdemlem, a gyári/takarító /konyhai kisegítő munkán kívül másra nem vagyok jó). Félek, hogy valóban nem leszek elég jó, és csak elcseszem a dolgokat.


A kérdésem, hogy mit tegyek szerintetek, visszalépjek, vagy ne? Vissza tudok-e még egyáltalán? Ha nem, hogy ne adjak anyám véleményére?


2023. jún. 22. 13:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
18 éves korodra már elméletileg felnőttként kellene kezelnie, szóval minimum annyi hogy tiszteletben tartja a döntéseidet és nem ő mindenáron a "főnök", akkor sem, ha vele élsz! Ha ezt nem tartja tiszteletben, akkor egy zsarnok a mama tulajdonképpen!
2023. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kirúgnak-e, nem neked kell eldöntened. Majd a cég eldönti' erre való a prtbaidő. A szerződésben benne van az időtartama. Általában 1 hónap. Utána véglegessé válik, és csak felmondási időval rúghatnak ki, ami szintén 1 hónap.


Illetve költözz el anyádtól. Mérgező környezetet teremt. Nem kell tudnoa hol laksz. Senkinek se.

2023. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy én vagyok értéktelen? Anyám szerint mindig csak a baj volt velem...
2023. júl. 5. 10:06
 14/25 A kérdező kommentje:
Fél órája magzatpózba összekuporodva sírok, mert megint szemét volt velem, és kérdezem magamtól, hogy lehet valaki ekkora vagon sz@r, mint én? Tényleg mindenki értékesebb nálam
2023. júl. 5. 10:09
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt valami, de alig tudom megfogalmazni, hogy micsoda
2023. júl. 5. 10:10
 16/25 anonim ***** válasza:

Anyád egy méreg, egy rák, egy fertőző betegség. Ha valaha is normális, értékes életet akarsz, akkor csak azért is összeszeded magad, bizonyítasz magadnak és a fő célodnak azt teszed meg, hogy örökre megszabadulj ettől a nőtől. Utána ki fog nyílni számodra a világ és csak azt fogod sajnálni, hogy nem léptél előbb.

Tapasztalat.

2023. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Van 3 testvérem, őket szereti... Írhatok neked privát üzenetet, #16?
2023. júl. 5. 13:50
 18/25 A kérdező kommentje:
Meg kb. mindenki más kölyke is értékesebb neki, mint én, ők a hű meg a há, bezzeg te miért nem voltál/vagy olyan, te csak élősködni tudsz, nincs semmi hasznod... Amikor meg fel akarom adni, mert túl nagy felelősségnek érzem (helyette elmennék más, szaktudást nem igénylő, kevesebb felelősséggel járó helyre), akkor én vagyok a lusta meg gyáva g€ci, aki nem akar dolgozni, meg önértékelési zavara van.
2023. júl. 5. 14:02
 19/25 A kérdező kommentje:
Elbaszo mindent, sosem leszek önálló, ezt mondja
2023. júl. 5. 14:03
 20/25 A kérdező kommentje:

Ha meghal, nem fogok tudni megallni a lábamon szerinte...


MIÉRT JÓ EZ NEKI, MIÉRT ÉRDEMLEM EZT?

2023. júl. 5. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!