Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki ijesztőbb?...

Szerintetek ki ijesztőbb? Csernus Imre vagy Csides kata?

Figyelt kérdés
2023. jún. 22. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Csides Kata a tipikus nagydumás falusi szomszédasszony kategória, azzal a kivétel hogy ő tanult; van pszichológiai végzettsége. Lehet hogy néha nyersen fogalmaz, de ebben nincs semmi.

Csernussal viszont szerintem nincs minden rendben agyilag, valami meg van törve benne, ami valamilyen szinten ijesztő.

2023. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Csernus nem normális. Csides Kata szándékosan ironizál, hogy kiemelje a problémát.
2023. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mindketten rendben vannak, csak a sok suttyó nem tud díszcsomagolás nélkül semmit értelmezni
2023. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Szabadszájúak, őszinték, konkrétak, felkészültek, nevén nevezik a gyereket! Ez kell a népnek!


(Én mindkettőt imádom!)

2023. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Csernus stilusa lealazo. A Csides nem alazza meg az ugyfelet/kerdezot.
2023. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Csides általánosságban beszél durván a férfiakról és a nőkről.
2023. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Csidesnek nincs se doktori címe, se pszichológusi oklevele. Egy megbírságolt, rég megszűnt kamuegyetemen szerezte a "végzettségét". Nem véletlen, hogy komoly műsorba sose hívják, csak bulvártévés megjelenéseket és bulvárlapos cikkeket találni tőle, tudományos publikációnak nyoma sincs. Szerencséjére túl jelentéktelen ahhoz, hogy ezt számon kérjék rajta.

Csernus vele ellentétben valódi szakember, pszichiáter orvos.

2023. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

7+ A fentiek miatt nem is kellene együtt említeni.

Korábbi csideses kérdéseknél már belinkelgettem ezt-azt, nem akarom ismételni magam. Csides-pártiaknak ajánlom figyelmébe a Fix tévé YT csatornáján az Ámor c. műsor motivációs trénerekről szóló adásának kommentjeit, ahol Csides a végzettségét firtató kérdésekre személyeskedéssel, hárítással és olcsó humorizálással reagál.

2023. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenki, de különösen a lepontozó figyelmébe ajánlom a Csidessel az állítólagos végzettségéről folytatott diskurzust az említett YouTube-videó kommentjei közt. A 'mascosecurity' (korábban 'nandoh') nevű felhasználó hozzászólása alatt olvasható:

https://www.youtube.com/watch?v=mxrXDRA0cO4

2023. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Bemásolom:


@gatis3977

@Csides_Kata Kedves Kata! Örülök, hogy rátaláltam erre a hozzászólásra, mert így meg tudom szólítani úgy, hogy arról a YT értesítse (a saját csatornáján le van tiltva a kommentelés). Sokan hiszik, hogy ön pszichológus doktor, és ön nem siet eloszlatni ezt a vélekedést, holott az ön szakmai múltjának, tudományos teljesítményének az interneten nincs semmi nyoma. A doktori védésének se. Egyetlen publikációt sem találtam öntől, pedig igazán érdekelne.

Szeretnék érdeklődni az ön valódi képesítéséről, végzettségéről. Megköszönöm, ha válaszol.


@Csides_Kata

@gatis3977 az öröm kölcsönös. Igaza van, valóban bosszantó, hogy egyesek képesek letiltani a saját oldalukon a hozzászólást és ezzel kizárják a névnélküli trollkodókat. De, ezen az oldalon büntetlenül lehet :) Most pedig megyek műteni :) (vicc volt, bár sokan hiszik azt, hogy miattam nincs munkájuk. Tudok az átok kommandóról. Nem tudom mit gondol a "fész csoport", de bizonyára komoly értelmiségi emberek vannak ott) Remélem elégedett.


@gatis3977

​ @Csides_Kata Trollkodásnak tekinti, ha valaki érdeklődik a végzettségéről? Nem világos, milyen indítékokat tulajdonít nekem, de megnyugodhat, nincs kapcsolatom semmilyen Fb-csoporttal, és fogalmam sincs, mi az az "átokkommandó". Ha ön valóban képzett szakember, miért nem válaszol az udvarias érdeklődésre? Melyik egyetemen végzett, és milyen alapon használ doktori címet?


@Csides_Kata

@gatis3977 Kedves Ismeretlen, ezt nem egyformán értékeljük. Amennyiben valóban nem tud a háttérről, akkor csak annyit fogadjon el tőlem, hogy én idegen emberekkel nem beszélgetek ezekről. (A képzettségnek nem sok köze van a kommunikációhoz. Gondoljon csak az orvos-beteg kommunikáció hiányosságaira.) Az ismerőseim tudják. Remélem ezt a választ elég udvariasnak tartja.


@gatis3977

@Csides_Kata Köszönöm, hogy vette a fáradságot a reagálásra, de sajnos ez nem válasz. Nem a kommunikációs képességeit vagy a műsorvezetői rátermettségét vitatom. Ön pszichológusként, doktori címet használva szerepel a nyilvánosság előtt - engem ennek a háttere érdekel. Egy doktori címmel rendelkező pszichológus büszkén vállalná a teljesítményét, az eredményeit. Ön ezzel a kitérő válasszal csak megerősíti, ami a fellelhető információk alapján a legvalószínűbb: önnek nincs akkreditált felsőoktatási intézményben szerzett pszichológusi végzettsége. A doktori.hu-n sem találtam önről információt.


@Csides_Kata

@gatis3977 Miért ne lenne? Csak azért, mert másképp reagálok? Miért lenne kötelességem egy ismeretlen ember számára bármit bizonygatni? Bizony van. Az, hogy mit találunk meg a neten... Nem győzőm magam törölni. Lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően (vagy nagyon pongyola voltam), idegen emberekkel nem szeretném ezt megtárgyalni. DE, hogy ne folytassunk végtelen ill. feneketlen eszmecserét - azt hisz, amit akar, kedves ismeretlen embertársam. Remélem elnézi nekem, de eddig sem érdekelt túlzottan mások véleménye. Na megyek műteni :)


@gatis3977

​ @Csides_Kata Dr. Csides Kata, pszichológus, szexológus - ön ezt állítja magáról, a tévés szereplése is ezen alapul, a Fb-on szintén így hirdeti magát... De hogy milyen alapon, az már titok? Létező diplomát, tudományos fokozatot miért rejtegetne? Az egyetlen oldal, ahol az ön pszichológusi végzettsége és doktori fokozata (pontosabban ezek hiánya) érdemben szóba kerül, az ön korábbi Wikipédia-oldalának törléséről szóló szerkesztői vita. Az ottani információk nem támasztják alá, hogy ön valóban pszichológus lenne, vagy hogy jogosan használhatná a doktori címet.

Ez a hozzászólásom második változata. Az elsőben szerepelt annak az akkreditációval soha nem rendelkezett, már megszűnt intézménynek a neve, ahol ön a törölt Wikipédia-oldal szerint végzett, de a moderátor törölte. Ön is biztosan tudja, hogy egy "Kacor Király Egyszervolt Álegyetem" szintű intézmény által kiállított oklevél nem diploma.


@Csides_Kata

@gatis3977 Kedves arctalan, névtelen... Ha ez nem trollkodás, akkor mit kell annak nevezni? Én vállalom a nevem és az arcom. Ön? Nem várok választ.


@gatis3977

@Csides_Kata Miért érdekli a nevem, kedves Katalin? Valós, releváns kérdést feszegetek. Ez lehet, hogy önt kényelmetlenül érinti, de nem trollkodás. Milyen alapon használ doktori címet? Szerzett-e akkreditált egyetemen pszichológusi diplomát? A válasszal nem nekem, hanem a nyilvánosságnak tartozik, a nézőit is beleértve.

Megnyugodhat, nem fogom többet zavarni.


@Csides_Kata

@gatis3977 Kedves anonim... Nem zavar, eddig sem zavart. Nem tartom ördögtől valónak az igényemet, miszerint szeretném tudni, kivel csetelek. Nem, nem érint kényelmetlenül. A nézőim akkor is szeretnek, ha ruhatáros vagy portás vagyok. Netán tetőfedő vagy villanyszerelő. Ugyanis nem ettől függ, hogy szeretnek valakit vagy nem. Ezt Önnek ugyanúgy tudnia kell, ahogy én tudom. :) Üdv a háttércsapatnak. Minden szépet és jót kívánok a továbbiakban.


@gatis3977

​ @Csides_Kata Kérem, ne tegyen úgy megint, mintha arról lenne szó, hogy műsorvezetőként milyen, vagy hogy kik és miért szeretik. A kérdés továbbra is csak az, hogy valótlant állít-e a végzettségéről, és jogtalanul használ-e doktori címet. (A rendelkezésre álló információ alapján az első igen valószínű, a második egészen biztos.) Egy valódi pszichológus kapásból és büszkén elmondaná, hol és mikor diplomázott illetve doktorált. A kitérő válaszai elég beszédesek.

Hiába fantáziál "átokkommadóról", nincs háttércsapat.


@Csides_Kata

@gatis3977 Látom nem tudja elfogadni, hogy vannak olyan emberek, akik nem az Ön elvárásai mentén reagálnak. Ez az Ön véleménye. Én nem fantáziálok semmiről. Nem megfelelőek az információi. Én úgy látom kettőnk közül Ön fantáziál. Nekem azt tanították, hogy a betegnek mindig igaza van. Itt pedig be is fejezem a kommunikációt. Nem látom be, hogy miért kéne egy trollkodó idegennel feleslegesen időt töltenem.


@gatis3977

@Csides_Kata Saját magát leplezi le azzal, hogy betegnek és trollnak titulál/vizionál, aki mögött háttércsapat munkálkodik. Egy pszichológus nem viselkedne így, kedves áldoktor Katalin.


@Csides_Kata

@gatis3977 Névtelenül, arctalanul, félinfókra támaszkodva vegzálni bárkit, csak a gyáva és gyenge emberek sajátja. A net elbújtat és megvéd minden trollt. Így önt is. Ez nem vall erős jellemre. Engem elég könnyen meg lehet találni, ha személyesen elém állna, ha merne... elvégre több intézményben rendelek... állítólag... Most pedig, ha nem veszi rossznéven, mivel nagyon unom már a mocskolódásait - ez az utolsó kommentem. Ha tényleg érdekli a valóság álljon elém személyesen. Ennyi.


@gatis3977

@Csides_Kata A legolcsóbb dolog abba belekötni, hogy valaki kommenteléshez nicknevet használ. Úgy gondolom, akkor sem válaszolt volna, ha Kis Péterként, vagy Takács Alexandraként kérdezem. Udvariasan indítottam, kizárólag a végzettségéről érdeklődtem, erre ön azonnal trollozott meg átokkommandózott (haha!). A doktori címe egész biztosan nem valódi. A PhD fokozatának lenne nyoma a doktori.hu-n, a publikációs kritériumról nem is szólva. Az orvosi nyilvántartásban nem szerepel, ezért kizárt, hogy pszichiáter lenne, pedig a Fb-on, a bemutatkozásában előkerül a szó. A pszichológusi végzettsége is kérdéses, mert ha ugyanott vagy hasonló kaliberű, akkreditációval nem rendelkező helyen szerezte, mint az állítólagos doktori címét, akkor az sem igazi. (Rendes pszichológusi diplomával miért menne valaki egy komolytalan álegyetemre doktori címért?) A szakmaiatlan megnyilatkozásai, a kitérő válaszai szintén ezt erősítik.

Milyen intézményekben rendel? Miért használja a 'rendel' szót, ha nem is orvos? Mindegy, úgysem lesz hajlandó válaszolni.

Szerintem készüljön valami frappánsabb szöveggel, ha legközelebb valaki rákérdez majd ezekre a dolgokra.


@Matenagy.

@Csides_Kata Én Nagy Máté vagyok, szeretnék érdeklődni az ön valódi képesítéséről, tanulmányairól, mint a Gatis nevű felhasználó. Telefonszámot, email címet is tudok mellékelni, esetlegesen személyes találkozót is, ahol bemutathatja a dokumentumokat. Előre is köszönöm a reakciót!


@gatis3977

@Matenagy. Meglepődnék, ha válaszolna. Egyébként a Fb-névjegye, amin pszichiáterként ajánlkozik, azóta már nem nyilvános. Esetleg írj a publikus email címére: csides.kata+gmail.

2023. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!