Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen édességet vigyek az...

Milyen édességet vigyek az osztrák kollégáimnak?

Figyelt kérdés

Holnap megyek vissza Ausztriába és hétfőn már dolgozom.

Minden hétfőn meetinget tartunk reggel és mindig hoz valaki valami nasit.

Gondoltam most vinnék nekik én is valami finomat ami nem poshad meg holnap a 9 órás vonatozás alatt és finom.

Csak 4-en vagyunk az irodában szóval nem nagy dologra gondoltam hanem csak valami kekszre vagy valami ilyesmire.


2023. jún. 23. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csokis perec, csokis keksz, nápolyi, mini croissantok.
2023. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolod, hogy azért ez elég szomorú, hogy ezt képtelen vagy magadtól kitalálni? 😟
2023. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Becsben elek.

Ami itt mindig bejön ha van nalam otthon es latogatnak a barataim:

Györi edes (többfele iz ami letezik)

turo rudi (de gondolom ez nem fog menni mert megolvad)

Erös pista ;)

imadjak a kakaos csigat (az itt nincsen becsben) meg a fornettit (tudom nagy kalap kaka - en utalom - aki tudja milyen a jo pogacsa az nem eszik fornettit...) de a becsiek szeretik

2023. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

A lidliben van sóspereces táblás csokoládé (nemröhög!) és ráadásul tényleg, meglepő módon: jó!


Mondjuk nem egy echte ungarische specialita:t, de magától úgyse enne ilyet az ember... :)

2023. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sport, balaton szelet...
2023. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jo kis pacal, meg egy kis kocsonya, aztan egy uveg keritesszaggato oblitesnek :)



39F incel

2023. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szezámos ropi, az nem is áll távol az osztrákoktól. Darálós keksz is jó. Esetleg rétest, az is bírja a gyűrődést.
2023. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk dunakavicsot rendelnek ha megyek magyarországra, pedig nekik is van hasonlójuk...
2023. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amugy ezek a vonat olyan legkondis vonat, amin nyaron fazni lehet? Mert akkor legalabb a kilenc ora nem szamit bele.
2023. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4es, az van becsben is a lidlben ;) en semmi keppen nem vennek valamit a lidl, aldi, sparbol ami hazimarkas ottani - mert azt mind itt is lehet becsben venni
2023. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!