Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha napi egyszer kb mindig...

Gáz ha napi egyszer kb mindig bakizok valami apróbb dolgot munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mit dolgozol. Ha agysebész vagy akkor elég gáz.
2023. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tanultál a sorozatosan elkövetett hibákból és újra megtörténik, ott előbb-utóbb felmerül a munkaköri alkalmasság kérdése. Egy apróbb bakiból is gyűrűzhet nagyobb (pl. elég három betűt elírni, és nem mindegy hogy 1000 HUF-ot utalsz el, vagy 1000 USD-t).
2023. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nagy hiba. Kisebb figyelmetlenség
2023. jún. 26. 18:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom a munkámat már több éve ott dolgozok de kisebb figyelmetlenség miatt nem teljesítek tökéletesen. Mindig utólag jut eszembe h hoppá ezt így kellett volna
2023. jún. 26. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha mindig bakizol a munkahelyeden, akkor talán ideje bekapcsolnod a "figyelj oda" gombot az agyadban, hogy ne hagyd ki az apróbb dolgokat. Ha pedig már bekapcsoltad, ne felejtsd el kikapcsolni, amikor hazamész!
2023. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha a munkahelyeden mindig bakizol, akkor talán érdemes lenne elkezdened a napot egy kávéval, és nem egy pohár vodkával. Vagy legalább hagyd otthon a bal lábadat, hogy ne lépj rá a dolgokra! 😉
2023. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én minden nap bakizom több tucat alkalommal, viszont én a mindennapi dolgokban is. Minden nap kilötykölök vizet a poharamból, minden nap leejtek tárgyakat, akár tizet is egy nap, beverem a testrészeim mindenhova, asztal sata erőből és ilyenek. Több alkalommal elesem a semmiben. Munkahelyről ne is beszéljünk, ott kész csődtömeg vagyok, nem is foglalkoztat most jelenleg senki. Háziorvos csak kiröhögött amikor ezzel oda mentem hozzá. Én ezt teljesen normálisnak gondolom, vagyunk páran ilyenek.
2023. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ADHD-s vagyok emiatt kicsit nehéz ez nekem
2023. jún. 26. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
"asztal sata erőből" asztal sarka, vagy a fejem a falba tiszta erőből akart lenni, csak mondatírás közben egy pillanatra kikapcsol néha az agyam és ilyenkor azt hiszem, hogy írtam és amúgy mégsem történt ilyen. Emellett ha írok akkor folyamatosan mellégépelek, ne akarjátok tudni mennyire nehéz mindig kijavítani a szavakat amiket írok... De orvosom szerint normális, akkor normális.
2023. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gond, annyi belefér.
2023. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!