Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csináltál már olyat,hogy a...

Csináltál már olyat,hogy a munkahelyeden sokáig csak csendben voltál és csak türted a dolgokat?Majd egyszer csak eldurrant az agyad és robbantál majd fogtad magad és haza mentél munka idő közben és ott hagytad végleg a munkahelyed?

Figyelt kérdés
Attól félek ezt fogom én is csinálni....Nem bÍrom elviselni a kollégáimat.gonoszak,buták,pletykásak,másban a szálkát is megtalálják magukban még a gerendát sem.Ők bármit megtehetnek a másiknak meg semmit nem szabad.

2023. máj. 12. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de édesanyám igen. A főnöke igazi zsarnok volt, megspékelve nárcizmussal. Hála istennek megtehette, hogy szó szerint a munka közepén felálljon és haza jöjjön. A legjobb döntése, azóta talált olyan munkát, ahol jól érzi magát.

Ha úgy érzed ezt kell tenned, tedd meg. Ha nem cselekszel utána bánni fogod.

2023. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van remény a javulásra, akkor beszélhetsz velük. Felvethetnéd, hogy elég rossz a munkahelyi légkör és te a munkatársaidtól elvárnád, hogy akarmilyen problémájuk van, kultúráltan beszéljék meg veled, jóindulattal viszonyuljanak hozzád és egymáshoz is, hogy a munkaidő ne az utálkozásról szóljon. Jobb lenne mindenkinek. Bár ez a főnök feladata lenne, hogy elvárja a segítőkészséget és a normális hozzáállást is. Vannak emberek - nagyon sokan - akiknek az utálkozás az életük. Ők így kellnek fel és fekszenek le, ott nincs esély jobbra. Gondolom egymásssal is csinálják. Szólj be nekik, szembesítsd őket azzal, hogy mocskosak és hagyják abba! Megsértődnek az se baj, az ilyenek meg vannak győződve arról, hogy ők jó emberek.
2023. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen az első munkahelyen. Kár hogy személyesen mondtam fel, mert ott sorolta fel minden kamu problémákat, amihez semmi közöm nem volt hozzá.
2023. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En mindig. De ket oka van. A fo ok, hogy borderline szemelyisegzavarom van. A masik, hogy kivetel nelkul szemetkedtek velem, vagy baromi igazsagtalansagok voltak, raadasul valahol nem is velem, hanem a tobbiekkel.

Mindig botranyosan szivarogtam el. Tehat a kimegyek a vecere, de mar a fiokombol mindenem kipakoltam es hasonlok, ceges telefont kikapcsoltam es letettem.

Isten bizony a munka, a gurcoles a legkevesebb. De a folosleges szemetkedeseket sajnos, pedig kellene, nem tudom toleralni. Ha lennenek gyerekeim, szerintem nem engednem meg magamnak.

2023. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen! December 1-én volt. A legjobb döntés volt, amit tettem! Jeleztem korábban a főnöknek, hogy vannak gondok, sőt más is felmondott a toxikus légkör miatt. De nem hitt nekem a főnök, letagadták. Rendszeresen fél órákat késtek, nekem kellett többet dolgoznom miattuk, egész idő alatt pletykáltak, másokat mocskoltak, engem hibáztattak a semmiért. Folyton behazudtak a főnöknek, hogy nem dolgozom, hanyag vagyok, rosszul végzem a munkám, pedig a munkám mindig nagyon is precízen elvégeztem, sőt túl precízen, ők voltak hanyagok. Ahol tudtak belém kötöttek, provokáltak. Amikor nem volt ott senki káromkodtak velem, megalázóan álltak hozzám, üvöltöztek velem. Fél évet még tűrtem, mert nem talált mást a főnök és kérte maradjak. Aztán az egyik nap amikor nagyon üvöltött rám a munkatárs olyan dolog miatt, amiről nem tehetek betelt a pohár. Hazajöttem. Elmenetem egy hónap betegszabadságra. És felmondtam. Azóta is ott dolgoznak ők és nem talál a főnök melléjük fix munkaerőt, nem csoda.

Nagy kár volt elszenvedni és elvesztegetni ott azt a fél évet pluszba. Már a problémák kezdetén felkellet volna mondanom!

2023. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem ezért colt, hogy eddigi felmodnásaim 97%-a félig bőgve történt.

Modnjuk nekem nem a munkatársakkal volt bajom. Ott is voltak pletykásak, meg akik csesztettek, de volt par nagyon jófej ember is.

Az utolsó szalmaszál a munkavezető b@sztatása volt, aki konkrétan a hátam mögé állt, és úgy nézte, hogy na mikor fogom elhibázni, csak hogy ott lehessen, és leb@szhasson. (Bocs, terminus technicus, erre más szó tényleg nincs)

2023. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az álmom kb. Hogy ott hagyjam őket a francba és oldják meg. Nekem olyan van, hogy csendes vagyok okos es szorgalmas de mindig csesztetnek, kibeszélnek, provokálnak direktbe és kijön belőlem az állat, egyszer csak robbanok, de annak már sok sok előzménye van és akkor meg én vagyok a hülye..sosem gondolkodnak el ezek a barmok,hogy ők provokálják a másikat. Undorító nők vannak a munkahelyemen. Mindenkit kibeszélnek. Undorítóak, rosszindulatúak. De attól félek hiába mennék máshova ott is ez lenne.
2023. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy atmentek masik munkahelyre es kezdodik elolrol az egesz
márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!