Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit részegen csináltatok ?

Figyelt kérdés

Én behánytam a kocsmába.

Meg megvertek és csak másnap rémlett valami mert be volt dagadva a karom meg a fejem és lila volt. Napokig bántam.még most is bánom. Ti is meg szoktátok bánni amit részegen csináltok ?


2023. jún. 29. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tátrateától rúgtam be iszonyatosan, többször teleportáltam, majd feldöntöttem az egyik mentőst, így kihívták a rendőröket rám, és megbilincselve vittek a kórházba. Ott néha bealudtam, majd gondoltam egyet mikor ébren voltam és hazamentem iratok nélkül. Kialudtam magam és másnap visszamentem a kórházba, hogy megvizsgálhassanak.

Rossz érzés volt, hogy kiestek dolgok, nem tudtam hogy jutottam át egyik helyről a másikra és nem érzékeltem az időt sem ezalatt. Azóta mértékkel iszom csak.

Előtte többször volt, hogy részegen lépcsőről estem le, mert valamiért azt hittem felfelé vezet.

Hányni csak egyszer hánytam, mert nagyon nem esett jól egy koktél a sokadik után.

2023. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Létszámellenőrzésekor odaokádtam a kolesztanár lába elé.

Kirúgtak.

2023. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bokorban aludtam.
2023. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BlackSword ***** válasza:
15%
A legvadabb dolgokat józanul csináltam... de a többit sem fognám az alkoholra...
2023. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Begináztak. Mikor kezdett hatni, annyit éreztem, hogy valami nem stimmel és elindultam haza, de félútig jutottam, eldőltem, nem voltam magamnál és nem sokra rá, jött 1-2, akkori tag, akikkel annyira nem tartottam a kapcsolatot, de tudták kivagyok... Odajöttek és sose felejtem el, mennyire égően viselkedtem, gondolom nem kell magyarázni. Nem történt semmi végül, de sosem felejtem el, azóta elsüllyedek szégyenemben, ha csak eszembe jut.
2023. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teleszartam a bőrnadrágomat.
2023. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én meg behánytam a kocsmába
2023. júl. 21. 17:42
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaaa és nem egyszer.
2023. júl. 21. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, sirva rohogok a kommenteken😂😂😂

Teleportalas meg bornadrag, beszaras🤣 szo szerint.


Arra en is ebredtem mar, h megvertek, mert csupa kek-zold volt a combom. De masnap kiderult, h az anyam volt, mikor meglatott milyen allapotban ertem haza. 15-16 lehettem, no vagyok. Sot, belehanytam a sajat agyamba. Szep latvany lehettem👍 Szerintem nyertem.😬😬😂😂😂

Azota nem iszok, nagy ritkan egy sort vagy cidert.


A ginas az szerintem egyaltalan nem a te szegyened, sajnalom, h at kellett elned.😪 Szerencse, h igy vegzodott, lehetett volna rosszabb is.

2023. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csizmaban zuhanyoztam.
2023. aug. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!