Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeköltözők ti egymás közt,...

Összeköltözők ti egymás közt, hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Akik mostanság nemrég költöztek össze, és még elég fiatalok is. Amikor beteg a párotok, függően mi baja van, akkor másnap is mondjátok, hogy menjen dolgozni, vagy otthon marasztaljátok, orvoshoz külditek inkább?

2023. jún. 30. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
??? Összeköltözni felnőtt emberek szoktak... Akik elmennek maguktól az orvoshoz, ha úgy érzik jónak. Küldi a fene. Max főzök neki teát, ha kér.
2023. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Már megint ez?


Nem az van a kérdésben, hogy FELNŐTT emberekről van szó? Mi vagyok én, az anyja, hogy elküdjem bárhova vagy otthon tartsam?

2023. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ mi baja.


Én egy kis nathával, hőemelkedéssel még elmegyek dolgozni (szabad levegőn dolgozom, nem fertőzök meg másokat), de tőle nem várom el ugyanezt, ha sz@rul érzi magát.

Miért is mondanék neki bármit is, mit csináljon? Felnőtt ember, tudja mikor kell otthon maradnia és mikor tud még dolgozni egy betegséggel.


(Fordított eset, én a bölcsességfog műtétem után 1 hétig otthon voltam, mert fizikai melót végzek. Ő a saját műtétje után két nappal már dolgozott, mert irodában van).


Mindenki maga döntse el, mit szeretne.

2023. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagyunk mindketten. El tudjuk dönteni, hogy kell-e orvoshoz menni, és tudunk-e dolgozni menni.

Persze nyilván foglalkozunk a másikkal, és aggódunk érte, ha valami komolyabb van.

2023. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jelenti a kontroll. Hogy meg akarod mondani a másik embernek, hogy hogy érezze magát és szerinted mit csináljon.

Hagyod élni, de nem úgy ahogy neki jó, nem úgy, ahogy neked. Gusztustalan, mélyre leásós személyiségtípus, amilyen persze nem magadtól lettél.

Ezek közül az opciók közül egyiket sem választanám, mert nincs hozzá közöm.

2023. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem az anyja vagyok, hogy orvoshoz küldjem.


Felnőtt ember maga tud már dönteni.


Ellenkező esetben még nem alkalmas az összeköltözésre.


Olyan lehet, hogy ha nagyon beteg és dolgozni akar menni, akkor javasolhatom neki, hogy szerintem inkább orvoshoz menjen, de küldeni nem küldhetem.

2023. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Orvoshoz felesleges menni ilyen egeszsegugy mellett. 😂


Fozok neki teat, levest.

2023. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

7-es: hehe és milyen igazad van!


A mi orvosunkhoz például be sem lehet jutni (szerencsére) és jó, ha néha sikerül elérni telón, aztán az ember bemondja a tüneteket, ő meg felír rá valamit aztán vagy jó vagy nem! Távgyógyászat!

Igazából akkor nem is lenne szükséges a rendelők fenntartása.

Csak egy országos, központi szám, azt csókolom! 😂

2023. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-8 ezekkel nyugi én is így vagyok, mások persze másképp vélekednek erről, de kb ti is azt gondoljátok mint mi :D
2023. jún. 30. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Én rábízom, mégiscsak ő érzi.

Nem is értem, másik felnőttnek miért pofázol bele ilyen jellegű dolgába.

2023. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!