Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért került el szerintetek?...

Miért került el szerintetek? Egyáltalán, elkerült vagy csak szimplán kiestünk egymás látóteréből szerintetek? 20as/N

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nemrég voltam egy kiállításon egy (fiú) baráttal. A kiállítás az egyik tanáromé volt, de nem gondoltam, hogy az osztálytársak közül bárki is eljönne. Aztán megláttam az egyik fiú osztálytársamat (oldalról), ahogy megérkezik, gondolkoztam is, hogy odamenjek-e neki köszönni vagy sem, de nem tudtam, hogy egyedül van-e, vagy neki is van társasága, így annyiban hagytam, hátha egymásba botlunk még az est folyamán és adódik alkalom az üdvözlésre. A furcsa az volt ebben, hogy a barátommal még vagy 2szer körbejártuk a kiállítást, de az osztálytársamat mintha a föld nyelte volna el. Másnap a suliban direkt nem kérdeztem rá, mert nem tudom, ő észrevett-e egyáltalán, mindenesetre elég furán jött ez ki nekem. 😂 Ha feltesszük, hogy szándékosan került el: akkor ennyire utál szerintetek? Vagy szimplán nem vett észre? De akkor miért nem láttam többet? :D Nem volt túl nagy a helyiség és bár sokan voltunk, tömegnek nem nevezném és ő amúgyis kilóg, mert elég magas és nehéz lett volna nem észrevenni...


A konkrét kérdésem az az lenne igazából, hogyha valahol megláttok egy ismerős arcot, mindenképp üdvözlitek vagy sem? Vagy ez mitől függ nálatok?



2023. febr. 7. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nem vett észre, nem kell túlgondolni.

A kérdésedre válaszolva, ha csak random szaktárs, vagy valaki, akit csak látásból ismerek, és meglátom, akkor köszönök neki, ha ő is észrevesz. Ha el van foglalva, vagy nem figyel, nem erőltetem. Igazából, mivel nem lényeges személyről van szó, nem foglalkozom vele tovább.

Csak akkor mennék oda beszélgetni vele, ha barátok vagyunk.

2023. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!