Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki így ül egy forgalmas...

Aki így ül egy forgalmas helyen a padon az paranoiás, vagy elővigyázatos és igaza van?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a padon van a táskája amit átkarol hogy biztos ne tudja ellopni senki hirtelen, sok kétes alak meg csöves van arra. De nem nézik paranoiásnak miatta a másikat?
2023. júl. 1. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a laban közé szoktam lerakni a táskámat a földre, onnan sem veszi el senki. Vagy magam melle a padra ha piszkos a föld, ott is érzem azért ha valaki belepiszkál.
2023. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van
2023. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Én pl. válltáskával járok, keresztben van rajtam és nem veszem le sehol, ha érték van benne, csak ha hazaértem.
2023. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a buszon ha magam mellé leteszem, akkor is belefűzöm a táskám pántjába a karom. Alap, ne tudjon vele csak úgy elszaladni. Hozzáteszem, Kőbányán szocializálódtam... 😁
2023. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jartal mar nagyvarosi tomegkozlekedesben? Meg a barcelonai metron is kelet-europai zsebtolvaj bandak dolgoznak.

Ha pedig a taskam tunne el, aT a szivast, hogy iratokat potoljak, zarat csereljek, kartyat csinaltassak, a kedves taskam mar nem lehet kapni astb

2023. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Igaza van, elővigyázatos, mert hisz magyarok vagyunk, és a közrendet már rég "megjavította" Pintér+Viktorta:).

De vannak, akik szomorúak, és azért ölelik a táskát, mert hiányérzetük van valami/valaki iránt.

2023. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Visszakérdezek: Te kockáztatnád, hogy ellopják a cuccaidat, csak hogy idegenek akiknek a véleménye lóf*szt se számít ne nézzenek paranoiásnak?
2023. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmas helyen, főleg buszpályán, de még buszon is, vagy az ölembe teszem a táskám és úgy fűzöm át a fülét a karomon, vagy mellém téve teszem ezt. Elővigyázatosságból, nem paranoiából. Alkalom (is) szüli a tolvajt, én pedig nem szeretnék alkalmat adni neki. Meg a dolgaimat is nagyon sajnálnám, ha ellopnák, nem utolsó sorban..
2023. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!