Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire figyeljek a nyári DIÁKMUN...

Mire figyeljek a nyári DIÁKMUNKA vállalásnál?

Figyelt kérdés
Nincs még tapasztalatom a munka világában, ezért kérdezem.Biztos vannak jó és rossz tapasztalatok. Mondanátok egyet-kettőt?

2015. jún. 12. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

12 órás gyári melót ne vállalj mert kegyetlen rossz, főleg ha még soha nem dolgoztál előtte:D

az ilyen málnaszedés a tűzőnapon és kukorica címerezés stb se a legjobb

ne vállalj el olyat ami teljesítmény díjas, órabérest keress.én megszívtam a teljesítményessel egyszer..egésznap nyomtam neki és 1000 forintot kerestem 8 óra alatt...:D

általában 440 az órabér, asszem ez a minimum, ha ez alatt mondanak, szerintem ne vállald el..

iratkozz be szövetkezetekhez, figyeld a neten, hogy van -e újdonság , új meló, ha látsz akkor érdemes felhívni őket, maguktól nem nagyon telefonálnak, csak annak aki már bevált ember

2015. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és figyelj rá, hogy bruttó vagy nettó bért mondanak:D nem mindegy
2015. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!