Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "alkot" a természet...

Miért "alkot" a természet heteróra valakit akinek sosem lesz semmi esélye barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Itt vagyok pl. én, 27 évesen full egyedül, úgy értem mi értelme volt heterónak születnem ha a Holdra előbb jutok el mint hogy barátnőm legyen? Ez így teljesen pazarlás a természet részéről. Akkor már nem lett volna több értelme melegnek lennem? Ott még lehet lenne is esélyem.

2023. júl. 3. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Melegként sem egyszerűbb :D 21 éves meleg srác vagyok de életemben csak egy barátom volt és az is csak fél évig tartott.
2023. júl. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne.
2023. júl. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,hogy a melegeknek még rosszabb !

Meleg férfi vagyok, de nem tudok egy tartós kapcsolatot,egy hű társat sem felmutatni. Rengeteg lelki szenvedést annál inkább.

Ne irigyelj minket, nem érdemes !

2023. júl. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A természet nem alkot semmit, apró genetikai mutációkkal keresi a legjobb utat a fejlődéshez. Lehet te nem egy szerencsés mutációt fogtál ki és ezért olyan iszonyat hülye vagy csúnya vagy hogy nem kellesz senkinek, viszont mindkettőt erősen kétlem. Valószínűleg a stílusoddal, hozzáállásoddal, személyiségeddel van a baj.
2023. júl. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nálad nem az a gond, hogy heteró vagy vagy meleg, hanem egyszerüen a személyiséged annyira torz, hogy amiatt nem vagy képes normális emberi kapcsolatokat kialakítani.
2023. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
És ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken merengsz miért nem dolgozol magadon? Nyilván lesz valami gond vagy a külsőddel vagy azzal, hogy adott külsővel milyen magas elvásársaid vannak.
2023. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Kishítű.

Ennyi a baj.

2023. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Még ismeretlenül is visszatetsző az a lemondás, ahogyan írsz. Mi az, hogy sosem lesz esélyed? Ha el akarsz érni bármit is az életben, akkor küzdjél a célod érdekében!


Nehéz? Az hát! Mint ahogy lakásra valót összegyűjteni is nehéz, sőt, ha mindezek összejönnek, gyerekeket felnevelni is nehéz. Meg munkahelyen is helytállni, meg a házastársaddal egy életet végigélni is nehéz. De te már a legeslegelső ponton feladod.

2023. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Miben látod a sikertelenséged okát ?
2023. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiért agyat is kaptál, mégsem használod
2023. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!