Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges ha valakit irritál az...

Beteges ha valakit irritál az ha idegenek indokolatlanul közel mennek hozzá mondjuk az utcán?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, engem is nagyon irritál. Az a legjobb, amikor valaki beszél hozzád és túl közel jön, erre te hátrébb lépsz, hogy ne másszon az arcodba, majd ő követ és jön közelebb.
2023. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem a legjobban az zavar, ha a boltban a pénztárnál indokolatlanul közel jönnek hozzám. Ilyenkor mindig az tépelődök, hogy gáz e szólni, hogy legyen kedves áljon hátrébb és ne lihegjen a nyakamba..
2023. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem is nagyon tud zavarni, boltban, a kasszáknál pedig még inkább. Kifejezetten kényelmetlenül érzem magam, amikor idegenek ennyire közel akarnak állni/menni/jönni hozzám. Buszon pedig ez az érzés hatványozottan van jelen, amikor valaki levágódik mellém, és extra közel terpeszkedik, rosszabb esetben, össze is ér a lábunk. Az utóbbi miatt már szólnom is kellett, de akkor utána legalább már normálisan ültek. De olyan is volt, aki szimplán elült mellőlem :D
2023. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
igen, nem engedem közel.
2023. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

"gáz e szólni"


Dehogy gáz, én mindig szólok, aztán jól besértődnek de nem érdekel.

2023. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Inkabb normalis. Engem nem csak idegennel zavar ha belejon az auramba.. azt csak nehany embernek lehet. Siman raszolok h menjen arebb mind1 kiaz
2023. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem is a pénztárnál zavar a legjobban. Főleg amikor van csomó hely, mert mindenki a bevásárló kocsija után áll sorban és akkor valaki beleáll a nyakamba, de teljesen indokolatlanul mivel állhatna a kocsija mögé is. Én sem szóltam eddig inkább arrébb álltam, de akkor megint ők álltak közelebb… Nem értem, hogy ez, hogy nem kínos nekik amúgy.
2023. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Ebben is egyre betegebb a társadalom. Már húsz méterre se setalhatsz senki mögött vagy tíz, mert paranoiasak lesznek, utálják, hátrafelé tekintgetnek, mintha csak értük készült volna az egész utca.
2023. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem beteges, igaza van, mindenkinek kell egy személyes tér, 0,5-1 méter minimum.
2023. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon függ attól, hogy milyen az illető. Én egy perverz kéjenc vagyok, biszexuális vén kecske, én még élvezem is, ha nálam zsengébb korú, kellemes illatú, ápolt ember közel jön.
2023. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!