Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa az hogy zavar, hogy...

Furcsa az hogy zavar, hogy egy ismerősöm a barátnőjével a tengerparton nyaral éppen?

Figyelt kérdés
Mert én ettől rendkívül messze vagyok, se barátnőm, se pénzem, se életem, semmi nincs, pedig idősebb vagyok nála, annál akiről szó van. És a jövőben sincs sok esély semmi ilyesmire, amit neki megadott az élet
2023. júl. 4. 03:29
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
ne idegesíts már. ez azért nem olyan nagy dolog.
2023. júl. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Irigy vagy, mert te nem tudtad elérni, amit ők.
2023. júl. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért furcsa, mert biztos, hogy tisztában vagy azzal, hogy még több millió ember nyaral valahol a barátnőjével. Kifejezetten csak az az egy ismerősöd nyaralása zavar?
2023. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az
2023. júl. 4. 07:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pénzem lenne rá, hogy nyaralgassak, csak nincs kivel. Egyedül meg nem megyek.


Néha zavar az ilyen, kicsit irigység is.

2023. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa. Jó, hogy le tudod írni, beismerni. Az irigység csak abban az esetben rossz, ha rosszindulattal párosul. Különben csak megmutatja, hogy mire vágyunk. Ez az ismerősöd gondolom része az életednek, beszéltek, most meg úgy érzed, hogy mivel a nyaralás nem adatott meg neked, illetve a párkapcsolat sem, kimaradsz valamiből. És ez bánt.

Jól gondolom?

2023. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr azt válaszold meg magadnak (de csak őszintén) hogy az általad felsorolt dolgokból mi az ami a legjobban zavar és azon próbálj változtatni. Az irigykedés csak egy mellékhatás, ez vagy elmúlik vagy nem, de kár is pörögni rajta álmatlan éjszakákon át.
2023. júl. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Irigy vagy. Ennyi.
2023. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem furcsa. Igaz magyar vagy!
2023. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokan ereznek igy ugyanilyen helyzetben, de meg anonim is letagadjak. Emberi tulajdonsag, csak nem mindegy, mennyire befolyasolja az eleted.
2023. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!