Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha zavar nagyon, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha zavar nagyon, hogy a barátnőm elősször a barátnőjével fogja lárni Párizst?

Figyelt kérdés
Mármint mint a szeretném ha én és ő elősször közösen lássuk párizst, de apuci kislánya barátnője meggyőzte az apját, hogy vigyék el a barátnőmet is. És ez zavar, ez baj? Marmint örülök, hogy láthatja Párizst csak arról álmodtam, hogy velem fogja elősször. Mit csináljak ha megmondom neki lehet úgy érti nem örülök annak, hogy lett egy ilyen lehetósége.

2020. jún. 11. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Párizs "nem a világ", itt van Európában, normál időkben egy jobb vacsora áráért repüli retúr fapados, mehettek még százszor.


Majd veled megy először a tengerentúlra, Ázsiába, vagy amire éppen vágytok.

2020. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még millió másik hely, ahova veled mehet először. Ne csinálj problémát belőle, nem verseny.
2020. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Miért kell lehurrogni a kérdezőt? Ha mondjuk ő, meg a barátnője is nagyon vágyott már oda, érthető, hogy ezt az élményt együtt szerette volna vele megélni.


Persze nem valószínű, hogy lemond erről a lehetőségről miattad. Szerintem ne mondd ezt el neki, mert valószínű, hogy megsértődik. Lesz majd más közös élményetek, ne egy ilyen utazás miatt menjen tönkre a kapcsolat.


Bár mindez nagyban függ a lány személyiségétől is.

2020. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Laylah ***** válasza:
95%

Elég gyerekes gondolkodás. Ha van rá lehetősége, miért ne mehetne? Ugyanúgy te is elmennél. Az meg koránt sem biztos, hogy lesz alkalmatok valaha is együtt elmenni oda, vagy anyagi okok miatt, vagy mert addigra, mire keresőképesek lesztek, már rég el is felejtettétek egymást.

Ha szereted, örülj vele, ne legyél önző. Párizs nem egy napos doog, millió olyan hely marad, amit együtt fedezhettek fél később, ha még együtt lesztek.

2020. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is gyerekes. Az megint más élmény, ha majd együtt mentek el. Nem lesz attól kevésbé jó, hogy már volt ott.
2020. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
#3 bocsánat, ha ez lehurrogásként hatott, de én nem annak szántam. Csak azt mondom, hogy ne sértődjön meg a kérdező, amiért nem ő viszi el először Párizsba a barátnőjét, mert ez egy apróság. (#2 voltam)
2020. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon gyerekes, és aki őszintén szeret valakit, az vele örül hogy adódott egy ilyen lehetősége. Éretlen vagy. És az ilyen kapcsolatokban mindig azt hiszik hogy együtt maradnak, és mennek együtt ide-oda, de sajnos ez nem szokott így lenni.

Meg ne mondd neki hogy téged ez ennyire zavar, és nehogy vissza akard tartani, nekem egyszer mondta ezt a volt barátom, hogy ne menjek anyukámmal egy helyre, mert vele kell menjek először. Hát ott ábrándultam ki belőle teljesen, hogy lehet ilyen önző? Az ilyen kapcsolatok egy évig se tartanak, sajnálom, de ez van.

2020. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Párizs nem akkora nagy szám, az amcsik szoktak inkább odalenni érte, akiknek kb. ez jelenti Európát. :D


Százszor jobb helyekre is elmehettek együtt. Önzőség lenne tőled, ha megkérnéd, hogy ne menjen, tinik vagytok még, lehet pár hónap múlva már együtt se lesztek.

2020. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Felesleges ilyeneken aggódni, majd elmentek együtt először máshova.
2020. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!