Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak azért mondta mert sok...

Csak azért mondta mert sok pénzt költök nála ?

Figyelt kérdés

Elmentem öltönyöshöz és ott volt egy nő aki segített választani meg próbálgatni öltönyt, felhúztam egyet és pici volt és egyből mondta hogy gondolta hogy picike lesz mert én milyen szép magas fiatalember vagy stb. Szóval nem is egyszer elmondta hogy szép magas vagyok.

De szerintem átlagos vagyok, és 179 centi.


Szerintetek is csak azért mondta mert nagyon elakart adni nekem öltönyt?


2023. júl. 5. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Utálom az ilyen nyálas eladókat.
2023. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez csak nyalás. Te látod jól, nem vagy magas.
2023. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Részben. Másik ok pedig, hogy az a dolga, hogy kevdes legyen és rábeszéljen mindenre. Ő ezért kapja a pénzt, jutalékot.
2023. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Jopofiznak, hogy minél több pénzt hagyj ott.
2023. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem első sorban nyalás, de attól még egyáltalán nem biztos, hogy az ellenkezőjét gondolja. A 179 kb átlag magasság, de a "szép magas" egy szubjektív jelző.


Ha én eladó lennék, biztosan bókolnék a klienseimnek, de olyat nem mondanék, ami fullban nem igaz. Persze, ez én vagyok.

2023. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
bassza meg azt gondoltam hogy jó lesz rád te kis törpe fasz , ha ezt mondta volna akkor mi biztosan visszajáró vendég leszel
2023. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A magasság relatív. Lehet az eladóhoz képest magas vagy. Én szeretem, ha kedvesek az eladók, egészen elérzékenyülök és szívesebben vásárolok. Sokkal jobb, mintha direkt mogorvák és rajtam vezetik le feszültségüket.
2023. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos hogy azért mondta, hogy visszamenj hozzá, lehet hogy csak szimplán kedves akart lenni. Persze nyilván objektíven nézve nem igaz, a 179 pasinál nem valami magas, de hát szoktunk ettöl nagyobbakat is hazudni kedvességből.
2023. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Erd el,h lefekudjon veled….
2023. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!