Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aztmondta nekem egy fiú hogy...

Aztmondta nekem egy fiú hogy 19 éves, és júniusban lesz 20, 2004-es. Akárhogy számolom 2023-ból 2004 az csak 19. Akkor miért mondta, hogy 2004-es és júniusban lesz 20?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ezt mi a jó istennyiláért nem tudod TŐLE megkérdezni, de most halálkomolyan? Az eszem áll meg...
2023. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül se őt kérdezd meg. Várjuk meg a neten Gizike néni kommentjét 500km-re tőletek, mert ő gondolatolvasó és tudni fogja miért mondtak neked valamit.
2023. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért de a fiúk nagy része görcsöl az életkorán és hazudik róla mert azt hiszi minden lány az idősebbekre bukik.


Saját sztori: 20 voltam, elkezdtem egy sráccal beszélgetni, azt mondja ő 18. Bejelölt Facebookon és miattam leszedte melyik évben született. Azt mondta most volt a szalagavatója és milyen jó volt. Egy hét múlva mondja amúgy csak 4 hónap múlva leszek 18 és szalagavatóm is csak jövőre lesz.


Még egy sztori, vicces hogy ezek ismerik egymást :D Úgy érettségizett mint ahogy én is csak én korábban, hogy 5 éves gimi és a húszat töltöttük azon a nyáron. Mondja év elejen szeptemberben, hogy jaj idén érettségi de para. Egyik osztálytársa meg mondja hogy nem is most hanem egy évvel később érettségizünk :D Eltelt az idő, májusban beszélek a gyerekkel, mizu, mondja érettségizik épp. Azt hittem előrehozottazik, kérdeztem miből. Mondja hát mindenből. Aztán taliztam vele pár hónappal később, mondja még mindig nem érettségizett le :D Amúgy szerintem ő fullra elfelejtette, hogy nekem mit adott be :D


Hülyék az ilyenek amúgy, úgyis kiderül és fölösleges egy évet kamuzni az semmit nem számít. Egyik haverom is mondta túl idős volt a csaj ezért azt mondta 18 múlt közben csak 17. Na megnéztem volna hogy mennek buliznj vagy vesz alkoholt és kérnek tőle egy személyit :D

2023. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!