Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van normálisnak tartva,...

Miért van normálisnak tartva, hogy még a munkaadónak kell kiszolgálnia a munkásokat?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal ez volt mikor szüleim fogadtak valami munkást felújításra, és most legjobb barátnőmmel beszéljük hogy náluk is ez van... Szerintem elég pofátlan szokás. Tisztességesen megkapják a bérüket a munkáért. Nem a munkaadó tisztje gondoskodni arról, hogy nekik legyen kávé, sör, meg egyéb munka közben. A világon minden más munkás képes magának gondoskodni ezekről. Ha tudnám hogy mondjuk tetőjavításból élek, tehát többnyire kint dolgozom, akkor vennék magamnak egy hűtőtáskát és abban vinnék magamnak jeget, hideg kávét, meg szendvicseket. Jah és ha az van mondva hogy bocs, de nem azért hívtunk hogy berúgj hanem hogy dolgozz, akkor jön a sértődés, és össze lesz kókányolva a munka... Mi az istenért van ez így, és miért tartja mindenki normálisnak? Vagy az emberek egyszerűen meghunyászkodnak, nehogy tönkretegyék a munkások az otthonukat, és erre reflektálva a munkások igyekeznek annyit kisajtolni belőlük, amennyit csak tudnak?

2023. júl. 7. 14:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

De annyira imádom, hogy ezen az oldalon tök mindegy mit ír ki valaki

1) ver a férjem

2) megcsal a párom

3) megerőszakoltak

4) beteg vagyok

5) szegény vagyok

A vége MINDIG az hogy a kérdező proli, suttyó, alpári, k*csög, megérdemli, dögöljön meg, és egyébként is az ő hibája az egész.

2023. júl. 8. 10:04
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Arra mondják hogy proli suttyó aki proli suttyóként viselkedik.
2023. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"De annyira imádom, hogy ezen az oldalon tök mindegy mit ír ki valaki"

Ha valaki proli, suttyó módon viselkedik, akkor nyilván proli, suttyónak lesz elkönyvelve, függetlenül attól, mit ír.

2023. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Látom átjött a lényeg, balf*szok.
2023. júl. 8. 10:37
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A "lényeg" pont hazugság volt, erre igyekeztünk rávilágítani.
2023. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
:D :D :D :D :D
2023. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező. 🙈🙈 ne égesd már magad.


Én nem milliós influenszer vagyok, egy kávé nekem is belefér.

2023. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Néha az olcsóbb a drágább! Az ilyen szintű mester, akiről írsz - besértődik, ha nem kap sört?! Wtf? - biztos, hogy olyan minőségben fog dolgozni, hogyha azonnal nem is veszitek észre, de 3-6 hónap múlva hívhattok egy normális mestert, aki kibontja a gányolt munkát, aztán normálisan újra megcsinálja.

Nektek, szívem, tripla pénzbe fog fájni, egymilliószor jobban jártatok volna a 10%-kal drágábban dolgozó - akit te luxus mesternek nevezel - mesterrel vagy céggel, aki számlával, szerződéssel normálisan megcsinálja elsőre, és uram bocsá, elfogad két csésze kávét. Egyébként meg nem tudom elképzelni, honnan szedted azt a tapasztalatot, hogyha nem kap sört, meg kaját, akkor direkt bosszúból kontárkodik. Elképzeltem anyád és Józsi bácsi között a párbeszédet:

Józsi bácsi: Mariska néni, kéne 4 üveg sör, meg egy lábas csirkepaprikás.

Anyád: Nem adok, mert maguk tisztességes fizetést kapnak.

Józsi bácsi: Akkor gebedjen meg, kihúzom ezeket a szögeket, ni, és a WC-t nem fogom normálisan körbeszigetelni!

Anyád: Bocsánat, mégis hozom a csirkepaprikást, meg a söröket.

Józsi bácsi: Na azért!

2023. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kérdező a fsz stílusával felbszta a munkásokat is, aztan összegányoltak neki valamit, ő meg most a paprikáskrumpli meg a sör hiányára fogja, hogy bosszú.
2023. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!