Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék 2 emberrel kibékülni...

Szeretnék 2 emberrel kibékülni, vissza csinálni mindent, de ők már nem kíváncsiak rám, pedig én próbáltam nyitni feléjük és fáj ez az egész, mit csináljak? 😔

Figyelt kérdés
Mennyi idő után próbáljak meg újra nyitni feléjük?

2023. júl. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Te megpróbáltad, ők jönnek, ha akarnak.
2023. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Mi történt? Te voltál a “hibás”?
2023. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem tudjuk meg a teljes sztorit, addig úgy sem tudunk tanácsot adni...
2023. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Lényegében támadásnak vettem félreértésből egy jó akarást, de próbáltam jelezni, hogy nincs igaza és ne folytassa, de ő folytatta, aztán össze vesztünk, aztán most én vagyok a rossz, mert hogy szerettem volna ha bocsánatot kérne, mert nekem rosszul esett, de ő továbbra is engem okol, de hát b@ssz*s, ha jelzek, hogy nem így van, akkor hagyja már abba, mert ezzel csak többet árt, mint segít, de nem fogta fel. Mindegy, én szeretném elfelejteni ezt az egészet, de ők már nem akarnak kibékülni, pedig csak annyi lenne, hogy nincs harag és pont.
2023. júl. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!