Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy segíteni...

Jól tettem hogy segíteni próbáltam? Én látom rosszul a helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy "haverom" berúgott (ami nem mentség) és meg akarta verni a barátnőjét. Én meg közéjük álltam hogy ne kapjon ütést a lány, földrevittem a srácot de meg nem ütöttem, hogy ezzel nehogy jobban feldühítsem (a lányt egyszer megrúgta és én is kaptam pár ütést). És van pár ember aki engem hibáztat hogy nem kellet volna megvédenem a lányt. Mondván hogy így még féltékenyebb lesz (a srác már egyszer belém kötött mert féltékeny volt rám pedig semmi oka nem volt rá hisz együtt nőttünk fel nem basznék ki vele). De én még mindig úgy gondolom hogy így volt a helyes. De már úgy gondolom ezek után hogy a csajnak jobb lenne nélküle mert ez már nem az első eset volt.

2022. jún. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ő kezdte a verekedést amikor visszaütött. 😀
2022. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pali nagyon féltékeny lehet höhö. Szerintem jól tetted, hogy közéjük álltál, viszont ez a lépésed sok konfliktushoz fog vezetni, ami viszont nem jó.
2022. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötelességed volt leállítani, megvédeni.

Ha súlyos sérülést okozott volna, és te nem tettél semmit, akár társtettesként is elôvehettek volna.

A nő meg egy hülye, hogy egy iszákos, alaptalanul féltékeny, őt verő állattal tart kapcsolatot.

2022. jún. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aso ,szemeteszsak legyen nalad maskor.


Errol az jutott eszembe:

“Oleld meg az ellenseged,hogy tudd,mekkora godrot ass..”



😂😂

2022. jún. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!