Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt feldolgozni...

Hogyan lehet azt feldolgozni és ignorálni, hogy az ember sehol nincs biztonságban?

Figyelt kérdés
2 napja, éjjel volt a második alkalom, hogy egy kocsi követett, röviden elrohantam és elbújtam, így nem találtak meg és feladták. Az előző alkalommal iskolába mentem, és ahogy beértem a megállóhoz ahol sok ember várakozott, elhajtottak. De ugyanebben a faluban anyumat is követték egyszer kocsival, ő a parkban bújt el, de úgy kellett a párját odahívnia telefonon (kocsival), mert az istennek se mentek el, folyamatosan keresték az autóból. Kezdek lelkileg belerokkanni ebbe, hogy az ember kiteszi a lábát a lakásból, és onnantól jóformán bármi történhet vele. Most pl egy csomagért kell elmennem, de már gyomoridegem van. Gondolkodtam pszichológuson, mert így bele fogok őrülni a paranoiába, de azon a tényen egy szakember se tud változtatni hogy elcseszett környéken élek és bármi bármikor megtörténhet.

2023. júl. 10. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
De miért követnek? Rossz viszony? Öltözködési stílus? Ismerettség?
2023. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
És ott nincs rendőrség, vagy mi a büdös franc?
2023. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Mégis mi a tökömért követnek? Kissé sántít a történet, vagy klinikai esetek vagytok, vagy pedig ráléptetek valakinek a tyúkszemére de azt bölcsen kihagytad a történetből.
2023. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nappal is félni kell?

Éjjel ne mászkálj egyedül.

Próbáld úgy intézni a dolgokat, hogy ne egyedül kelljen menni.

2023. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Fasza család. volt kitől örökölni az elmebajt
2023. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 Ezek éjszaka és hajnalban történtek.

Látszik hogy férfiak vagytok...

2023. júl. 10. 11:06
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért császkálsz te éjszakánként egyedül ?? Egyébként meg olyan fontos vagy, hogy követni kellene téged ? Vagy tele vagy aggatva aranyékszerrel ?
2023. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy férfi vagyok, de te meg paranoiás.

Nem baj, ha az ember elővigyázatos, de azért nem kell mindenkit gyilkosnak nézni, csak azért, mert akkor meg kimenni az utcára, amikor te is ott vagy.

Amúgy meg nem kellene éjszakánként csövesek telephelyén mászkálni.

Hosszabb távon meg érdemes megfontolni a költözést. Bár szerintem jóval nagyobb a történetben a paranoia, mint a valós veszély.

2023. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

6: Miből látszik? :D Én nő vagyok!

Viszont gondolatolvasó nem vagyok, bocsi.

2023. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Bérelj fel két buldózer méretű testőrt, utána 1Km-es körzetben mindenki elkerül. Ha kell még a falat is kibontják
2023. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!