Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért érzem nagyon gyorsnak...

Azért érzem nagyon gyorsnak az idő múlását, mert magyon ingerszegény életet éltem? 28/F

Figyelt kérdés
Mindig is szégyenlős, gátlásos voltam sehova sem jártam el, nem nagyon tudok mire emlékezni.

2023. júl. 11. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.. ez olyan hogy a 100. Ugyanolyan napra nem fogsz emlékezni. Ha dolgozol és minden nap ugyanazt csinálod, nem fogsz emlékezni, de ha az egyik nap végén elmész a munkatársaiddal kávézni, arra már fogsz később is...


Én a helyedben a gátlásosságommal pszichológushoz mennék, mielőtt újabb harminc év elvész

2023. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon valószínűleg. De nem feltétlenül kell emberek közé menni ahhoz, hogy egy kicsit kevésbé legyen ingerszegény az életed. Lehet magadban is programot csinálni. Pl új hobbikat kipróbálni, elmenni kirándulni stb. Aztán ahogy egy kicsit kényelmesebb kimozdulni a biztonsági burkodból, utána lehet kisebb kimozdulásokat tenni 1-2 emberrel, majd egyre többel. Menni fog! ^^
2023. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki olyan életet él, amilyet teremt magának.

Az még nem jutott az eszedbe, hogy változtass jelenlegi helyzeteden, kilépj a komfortzónádból?


Nem fogsz belehalni, ha egyedül elmész sétálni, múzeumba, moziba, kirándulni vagy befizetsz egy szervezett útra.


De első lépcső legyen a pszichológus.

2023. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok pszichológust. Egyébként szűz nem vagyok mielőtt valaki azt hiszi
2023. júl. 11. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit nem akarsz, hanem az, hogy mit akarsz magaddal kezdeni, min szeretnél változtatni.
2023. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mit tudna egy pszichológus segíteni azon kívül, hogy meghallgat?
2023. júl. 11. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én már túl léptem azon, hogy te nem akarsz odamenni..még mindig nem tudsz mondatokat értelmezni ezek szerint.


Hagyjuk a pszichológust, mit akarsz kezdeni magaddal?

2023. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerinted egy pszichológus csak meghallgat?😂 Akkor minek 10 év egyetem? Mindenki meg tud hallgatni 🤷‍♀️
2023. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan telik, pedig nekem pont az ellentéte az életem, rengeteg programom van, sosem unatkozok. De úgy telnek múlnak az évek, hogy az hihetetlen. Olyan érzésem van az 5 éve történt dolgokról, mintha tegnap történtek volna...
2023. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!