Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Karantén, magány, van bevált...

Karantén, magány, van bevált megoldás?

Figyelt kérdés
Biztos sok mostanában az ilyen kérdés, de azért én is felteszem hátha kapok még nem hallott választ. Home office helyzetben vagyok, és a maximum amit megengedhetek magamnak napi 1-2 séta a szabadban a hozzátartozóim védelme érdekében, még bevásárolni is igyekszem minél kevesebbszer menni. Ebből kifolyólag viszont borzalmasan ingerszegénnyé vált az életem, a barátaimmal csak online tudjuk tartani a kapcsolatot leginkább chatelés formájában és ez egyáltalán nem kielégítő, alig beszélek valakivel naponta egy-két szót és sajnos akkor sincs nagyon miről beszélgetnünk mert egyikőnkkel sem történik semmi érdemleges. (Párom nincs.) Kimerít lelkileg és nyomaszt ez az életmód, nem látok belőle kiutat a napjaim pedig kezdenek egyre céltalanabbá válni. Van bárkinek bármi ötlete arra hogyan változtathatnék ezen és mivel űzhetném el a lassan mindennapossá váló depressziós hangulatom?

2021. ápr. 11. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Ha zenész vagy tanulj meg programozni, ha programozó vagy tanulj zenélni. Ha egyik sem, akkor mehet mindkettő, hajrá!
2021. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2022. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!