Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy zajlik nektek a reggeli...

Hogy zajlik nektek a reggeli rutinotok munkába indulás előtt?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé kuszák lettek a napjaim és sokat alszok és félek, hogy nehéz lesz majd elkezdeni a munkába járást ez által. Ezért szeretnék ötleteket kapni, hogy ki hogy kezdi a reggelt, ahogy felébred és miket csinál mielőtt elindulna a munkájába. Érdekelne az is, hogy ki mikor kel minden nap, mennyi idő a reggeli és egyéb tevékenységek, és mikor indultok a munkába. Holnap hétfő és szerintem a jövőhéten mindenképp találok munkát, mert általában hétfőn vagy keddenként keresnek meg és a hétvégén elég sok munkára jelentkeztem. Köszi előre is a válaszokat!

2020. okt. 4. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Felébredek, egy gyors zuhany, felöltözök és húzok munkába. Kaját vagy veszek útközben, vagy otthonról előre elkészítettet viszek, ha nem vagyok olyan zombi, hogy otthon felejtem.
2020. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Alvás, ébresztő, szundi, szundi, szundi, felriadás, kapkodás, rohanás, majd lelki béke mikor pont beestem még időben. Aztán menetközben (irodai munka) egy kis kávé, valami harapni való.

Sajnos lenne még mit átszerveznem, de imádok aludni és nagyon nem vagyok korán kelő típus.

2020. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én indulás előtt másfél órával szeretek felkelni, hogy nyugiban tudják teazni, enni valamit, olvasgatni, tevezni, radiozni, feloltozni, beinditani az agyamat.
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Ébresztő utána WC kV ivás kaja készítés adok enni az állatoknak aztán go a melóba
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
89%
Felkelek, wc, arctisztítás, közben megfő a kávém, teám, utána bekapcsolok valami powermetált, arra megcsinálom a sminkem meg megiszom a kávét, beteszem a teát kulacsban (ha kell akkor kaját is, azt előző este már elcsomagolom és a hűtőben vár) felöltözök, táskaellenőrzés, go.
2020. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
100%
Ja az változó hogy mikor kelek de másfél órával indulás előtt szoktam ha reggelre kell mennem. Ha csak délutánra, akkor 8-kor.
2020. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ébresztő, szundi, szundi, szundi, feltápászkodás, macskán keresztülbucskázás, kávé, macskaetetés, még egy kávé, öltözés, kulcskeresés, indulás.
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem katasztrófa a reggeli rutinom. Ha 7re megyek, 4kor már csörög az ébresztő. Kb 5.20, amikor ki is tudok kelni az ágyból, addig 5percenként szundira rakom.

Utána megmosom az arcom, leülök a laptop elé és megnézek egy fél órás sorozatot, közben megreggelizek. (valójában ekkor ébredek fel)

Utána lefürdök, felöltözök, elpakolok aznapra és 6.40kor kocsiba ülök és megyek.

2020. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A reggel mindig ott kezdődik, hogy időben le kell feküdni aludni előző este. A hét óra alvás a minimum, tehát 8-ra kell készülni, akkor lesz belőle minimum nettó hét. És nem, nincs olyan, hogy majd a hétvégén bepotolom. Minden egyes éjjel kell a min. 7 óra. Egész más úgy felkelni, hogy kialudtam magam. Ég és föld.
2020. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Valtott muszakos vagyok, ha 6-ra megyek akkor 3-3:20 korul kelek, zuhany, sminkelek, feloltozok, osszepakolok aztan indulok, hogy beerjek kb 5:20 korul, mert ilyenkor csak a melohelyen kavezom, itthon nem akarok korabban kelni, hogy meg arra is legyen idom.

Ha delutanra megyek, 13 orara, akkor 8 korul kelek, ilyenkor eloszor csak fogat mosok, csinalok egy kavet, megnezem a Happy Hourt (TheVR), aztan ha annak vege, akkor megyek el zuhanyozni, innentol ugyanaz, mint a masik heten, szinten bent szoktam lenni koran, mert beszelgetek a reggeles kollegakkal akik epp szuneten vannak es megiszom a masodik kavem :)

2020. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!