Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy plázában, és 2 férfi távolról lefényképezett. Nem mentem oda, és nem kérdeztem meg, meg nem is akartam vele hirtelen foglalkozni, mert a vásárlással voltam elfogalva és záróra előtt volt pár perccel. Oldalra néztem és láttam hogy mintha fényképezne a telefonjával. Kb 8-10 méterre voltak… lehetséges hogy nem engem fényképeztek? Nem volt más az üzletben és női üzlet volt. Ők a folyosón voltak, nem bent az üzletben
2023. júl. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos hogy téged fotóztak, lehet az üzletben valamit.
2023. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Valószínüleg téged fényképeztek. Engem is videózott már egy férfi villamoson. Nem tudsz nagyon mit csinálni, el kell engedni.
2023. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem, köszi a választ! Csak viszonylag messze voltak ahhoz, hogy olyan távolról “sunyiba” fotózzanak. Azon gondolkoztam nem e akadt fel a szoknyám vagy ilyesmi, de tuti nem, mert arra mindig figyelek… és pont cipőt próbáltam ülve (nekik oldalvást ültem, nem szemből voltak)
2023. júl. 11. 15:05
 4/6 A kérdező kommentje:
2.,esnek: és mi céljuk szerinted ezekkel a fotókkal vagy videókkal? Mármint lányok ruhában - erre a google is ad ki ezer találatot, meg ruha nélkülre is ami gondolom csak izgatóbb nekik..😀
2023. júl. 11. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha cipőt próbáltál, akkor lehet, hogy lábfétises az illető, így a lábfej lehetett a "fontos" neki.

Igen, a Google is kiad mindenféle képet, de van, akinek ez is kevés.

2023. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu az elég beteg… sima papucsot próbáltam, semmi tűsarkú😀
2023. júl. 11. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!