Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1998-ban milyen volt az élet...

1998-ban milyen volt az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Abban az évben születtem, így nem nagyon tudok semmiről, mi volt akkor, azért kérdezem.

Hogyan teltek az akkori idők? Hogy néztek ki az átlag hétköznapok? Mennyivel volt másabb az élet?

Milyen divatok, trendek voltak akkoriban? Népszerű ruhák, zenék, autók, épületek, elektronikus eszközök, gépek, műsorok, stb. Vagy éppen az emberek viselkedése, szabadidős tevékenységek, egyszóval mindenre kíváncsi vagyok.

Milyen volt 1998 körül élni? Ti mire emlékeztek?



2023. júl. 12. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Sok volt a ballonkabátos.
2023. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én is akkor születtem.
2023. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint most talán...
2023. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Betárcsázós volt az internet.
2023. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint most.
2023. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
2023. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Unalmas volt.
2023. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem volt még mobilunk. Akinek volt, az nem tudta zsebre tenni.
2023. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Totál igénytelenség tombolt. Mindent leépítettek, kiszerveztek, tönkretettek. A gazdasági bűnözés ipari méretekben virágzott. Versenyeztek az akkori politikusok, hogy ki tud nagyobb kárt okozni a gazdaságnak csak azért, hogy megfeleljen az éppen divatos eu-f@szságoknak. minél nagyobb kárt sikerült okoznia valakinek, annál hosszabb vastapssal ünnepelték - az ügyeletes kártevőt. Az akkori honvédséget még az "albán légvédelem", - köveket ég felé dühösen dobáló emberek népes csoportja - is alázta, - olyan szinten volt mély repülésben. A sorkatonákat azért zavarták minél többször haza, hogy ne, ill. minél inkább kevésbé kelljen az ellátásukról gondoskodni. -Akkor már tényleg értelmetlen volt sorkatonának lenni, mert az akkori katonai vezetés mindent megtett azért, hogy az legyen.
2023. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tatongott a Nemzeti godor az Erzsebet teren, leallitottak a 4-es metro projektet, volt jo kis Backstreet Boys, Fila Rap Jam, Gorzenal, robbantgattak, lovoldoztek itt-ott, pl. az Aranykez utcaban. A Viszkis Rablo is tustenkedett szorgalmasan. A Baratok Koztben Berenyi Miklosnak meg volt meg a haja. Bartha Zsolt pedig meg a kanyarban sem volt.



"Nem volt még mobilunk"



A batyamnak 6110-ese volt 1998-ban.



39F incel

2023. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!