Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még itt, akik bánják,...

Vannak még itt, akik bánják, hogy kihagyták Rammsteint?

Figyelt kérdés
Most van épp nyári gyakorlatom, de meg tudtam volna oldani, csak valamiért nem vettem rá magam. Most sokan azt írják, hogy életük koncertje volt. ÁÁÁ, beleőrülök, hogy nem mentem. Vannak itt még, akik szintén bánják? És mivel csillapítjátok magatokban a feszültséget? Én próbálok jegyet nézni a Bécsi koncertre.
2023. júl. 12. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem is akartam nézni, de a lakásom ablakából így is élvezhettem. 😂
2023. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mázlista. Én pont az üllői szülészeti klinikánál vártam a buszt és akkor észrevettem az égbolton a refletkorfényeket :D
2023. júl. 13. 00:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Én meg nem is tudtam mi van, csak a nagy hangzavar miatt kinyitottam az ablakot.. És voilaaa.. 😉🙂 (előző voltam).
2023. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem. 2019-ben voltam utoljara, az most is elottem van. Utana annyira szejjelhallgattam - bar 23 eve szeretem -, hogy iden nem ereztem volna azt a katarzist.
2023. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem bánom, mert ilyen ócska, alja, barom zenét nem hallgatok.


Normális világban, egy ilyen együttes nem is léphetne fel.

Az énekes is már rég a pszichiátrián lenne kezelés alatt, nem viháncolna, örjöngene a színpadon..


De sajnos ez kell a csőcseléknek.

2023. júl. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg fogsz lepődni, de sebésznek készülök és ilyen "ócska" zenét hallgatok. Műtét közben is metált fogok többek között engedni :)
2023. júl. 13. 06:09
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ha műtét közben ezt engedik, az az egészségügy nagyon alacsony színvonalát fogja mutatni.


Bízom abban, hogy ennyi ésszel nem fogsz eljutni a diploma megszerzéséig, mert hülyegyerekekre semmi szükség.

2023. júl. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Tudjuk te csak operát hallgatsz a spektrumon. 🤡
2023. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7: a férjem orvos, és zseniális volt a koncert. Mindketten imádjuk a metált. Majd válogass akkor is, ha életveszélybe kerülsz, és pont egy rammstein-fan menti meg az életed…
2023. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9.


Az, hogy orvos vagy, még zenei igénytelen vagy.


Van annyi pénzem, hogy én döntöm el, hogy ki lásson el.


Nem te vagy a világ közepe.

Sem a párod.


Még ennyi eszed sincs...

Szerencsére van elég orvos magánban is.

2023. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!