Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még olyan szerencsétlen...

Van még olyan szerencsétlen rajtam kívül, aki egyedül fog Rammstein koncertre menni?

Figyelt kérdés

Nem hogy olyan barátaim nincsenek, akik szeretnék az ilyen zenét, de egyáltalán barátaim sincsenek, egyedül a munkatarsaimmal és a szüleimmel kommunikálok.

Már tavaly ősszel megvettem a jegyet lesz ami lesz alapon, mert nagyon szeretem az együttest és biztos nagy élmény, de kicsit elszomorít, hogy mindenki más a barátaival, párjával lesz én meg ott fogok bódorogni/ugrálni egymagam. Persze alapból már hozzászoktam az egyedülléthez, de ilyen nagy közösségi eseményeken furcsa érzés.



2023. júl. 8. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem egyedül megy az ember koncertre de annyira nem leat vészes.

Én most vagyok olyan helyzetben mint te.

3 hét szabim van de senki nincs akivel valahova tudnék menni.

2023. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
ha meghívsz akkor elmegyek veled szívesen
2023. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Én mindig egyedül járok koncertekre.Egy vagy két alkalom volt,hogy jött egyik haverom de sokkal jobb egyedül menni.:D Bár én mindent egyedül csinálok, na jó a szexet nem.XD Ha álló jegyed van akkor örülj nagyon! Nekem sajna csak ülőjegyem van Rammsteinre, meg jön haverom is.Szóval ver az Isten.XD
2023. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tömeggel mész ( és gondolom teltházas lesz) akkor nem mész egyedül.
2023. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakat másik ember emgy egyedül, meg nézd onnan hogy nem kell azzal foglalkozni, hogy ne keveredjetek el egymástól, hogy pontosan hol találkozzatok, stb.
2023. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből az irányból kellene megközelítened a dolgot. Az életed egyik ritka pillanata lesz, hogy éppen akkor és ugyanott ugyanolyan zenei ízléssel (többnyire) rendelkező emberrel fogsz bulizni. Egy közös már lesz ott mindenkiben: a Rammstein szeretete. Egy koncerten annyira laza mindenki, simán lehet, hogy egy tök jó társaságba keveredsz ott. Jó mulatást!
2023. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

egyelőre egyedül megyek én is, kioffolt akivel mentem volna :D


szóval van egy plusz jegyem 11-re, ha valakit érdekel, írjon. az ár igencsak baráti, feltéve hogy jó arc az illető :D

2023. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is egyedül megyek gec, mert barátaim se nagyon vannak nem hogy olyanok akik szeretik a metált, rockot. Szval ja, tudom milyen szar érzés. És még arra is képtelen vagyok hogy ott helyben valakivel elbeszélgessek, mert egy antiszociális pussy vagyok. Gondolom megint majd kinéznek stb, mert már több méterről látod rajtam hogy ez egy balfasz. Igazából csak azért megyek, mert szerintem a Rammstein-nek lassan annyi és azért legalább egyszer az életben szeretném őket látni. De már most nagy a kín hogy ilyen sok ember közé kell mennem istenem.
2023. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül voltam hasonló okból.
2023. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!