Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megtehetnéd, melyik opciót...

Ha megtehetnéd, melyik opciót választanád inkább?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 20:09
A kérdező szavazást indított:
egész hátralevő életedben nem kell dolgoznod
örökké élhetsz
49 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
örök élet. A munka nem rossz, főleg ha szereted amit csinálsz. Ha meg megunod lehet új dolgot tanulni. Azért 50-100 év alatt elég magas szintre lehetne eljutni, ahol már nem úgy kelsz fel hétfő reggel, hogy "rohadt munkahely, rohadék hétfő"
2023. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az örök élet nem kellene. Az egész családom kihalna mellőlem, a tesóm, a szüleim, nagyszüleim, párom, gyerekeim, unokáim, unokatesók, barátok, haverok, rokonok, ismerősök, mindenki. Eltűnne mindenki az életemből, aki valaha is fontos volt nekem. Nem maradna senki, csak a magány.
2023. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%

Örök élet, mert akkor kismillió dolgot kezdhetnék magammal, ami egy életbe nem fér bele.


Megtanulhatnék ezer dolgot (hangszereken játszani, nyelveket, különböző munkaköröket), bejárhatnám az egész világot, nem lennének időbeli korlátok. Ahol tetszene, ott maradhatnék akár éveken át, aztán tovább állnék.

Kereshetném az utamat, és nem az lenne, hogy 23-24-30 évesen beleragadok a mókuskerékbe, mert nem tudok munkát váltani, stb.


Ha nem kéne dolgozni: bármilyen furcsa, szeretem a munkámat, és szívesen végzem, így mindenképpen melóznék tovább, legfeljebb nem 100%-ban, csak 50-ben.

2023. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Örök élet. Amúgy már írtak egy erről szóló magyar sci-fit. ("Brandon Hacket: Én, a halhatatlan")


„Marcus Barbess vagyok. Születtem 2019-ben, több mint háromezer szabványévvel ezelőtt.

Halhatatlan vagyok.

Legalábbis mostanáig úgy hittem, az vagyok. Most mégis haldoklom…

Sok mindent láttam, talán túl sokat is. És elfáradtam, megtörtem.

Halhatatlanság. Évezredeken át tartó élet…

Sokáig gondtalanul élveztem a határtalan technikai fejlődés adta lehetőségeket, anélkül, hogy rövidke életem miatt kellett volna aggódnom. Nem voltak előttem korlátok, csak kihasználásra váró lehetőségek. És az idő nem számított. Ott voltam a legtöbb fontos történelmi eseménynél, és ahogy telt az idő, egyre több közöm lett az emberiség sorsát befolyásoló nagy döntések meghozatalához.

De mindez már a múlté…

Félek, mert tudom, hogy a halál közeleg.

Nem emlékszem, mikor féltem utoljára ennyire…”

2023. júl. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
19%
Mit jelent az örökké? És van e benne garantált társaságom?
2023. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
17%
Aszó általánosan elfogadott értelmében nem dolgoztam soha, és nem is fogok hátralevő életemben sem szerintem, szóval ez a pont máris pipa.
2023. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
#5 Persze, bárki.
2023. júl. 17. 21:15
 8/40 anonim ***** válasza:
15%
Nem lehet egymás mellé állítani a kettőt. Értelmetlen munka nélkül az örök élet is, de akár egy nap is.
2023. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj az örök élettel, hogy az idő 99.99%-át egyedül a gondolataimba zártan egy kihalt kopár univerzumban kellene tölteni és soha nem lenne remény, hogy egyszer vége szakadjon… hát elég szar lenne.
2023. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#9 De akik az örök életet választják, mind veled maradnának :)
2023. júl. 18. 07:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!