Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a férjetek vqgy a...

Titeket a férjetek vqgy a párotok tart el vagy dolgoztok? Ha dolgoztok de ugy adodna hogy megtehetnetek szivesen választanatok inkabb azt hogy nem dolgoztok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
én dolgozok és ha megtehetném sem akarnék itthon ülni hogy a férjem tartson .Van 3 gyerekünk ,de még sem érzem úgy hogy nekem örökké itthon kéne ülnöm mint htb
2012. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Naná,hogy nem dolgoznék,ha nem lenne muszáj,ha valaki adna nekem annyi pénzt amit most havonta keresek,nem dolgoznék egy napot sem.Azt nem igazán szeretném,hogy a párom tartson el,de ha nagyon ragaszkodna hozzá,hát egye fene :)
2012. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Engem a párom tartott el ,de már van munkám,de nem hagynám abba , jó érzéssel tölt el , hogy én is beletudok adni a közösbe.
2012. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
42%
Engem a férjem tart el, mióta összeházasodtunk. Igazából soha nem dolgoztam, bár az egyetemet elvégeztem, de érettségi után volt az esküvőnk. Nagyin stresszelős vagyok, a férjem kifejezett kívánságára nem dolgozom, mert nem akarja, hogy megöljön az ideg, ráadásul ő azt szeretné, ha kényelemben élnék ( igen, vannak ilyen férfiak is ). Ő jól keres, a szüleim és az ő anyja is jómódúak, úgyhogy nem probléma. Vezetem a házat ( jó nagy, szóval van takarítónő meg kertész ), sokat vagyok a lányommal, intézem a család ügyeit. És igen, eljárok tornázni, szórakozni a barátnőkkel, szépségszalonba, stb. Most nyilván meg fogom kapni, hogy élősködő kurv@ vagyok és hogy minek élek. O
2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%

4

Aki szidni mer téged,az csak irigy.Köze nincs senkinek,hogy élsz,él valaki.

2012. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%

15 eves korom ota dolgoztam meg az iskolai evek alatt is. Soha nem akartam meg a szuleim tamogatasara sem "szorulni". Barmit akartam mindig azon voltam, hogy onerobol valositsam meg. Ez tobbnyire igy is volt es lesz is!!! Terveim szerint maximum akkor fogok otthon ulni, ha kisbabam lesz. De csakis addig mig elnem indul oviba es meg arra a 2,5 - 3 evre is lesz elegendo sajat felre tett penzem!

Semmikepp sem varnam el Senkitol, hogy eltartson!

2012. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%
na én tuti nem bírnám ki azt,ha otthon kéne ülnöm,és semmit se csinálnék,már tiniként is szerettem dolgozni,igaz feketén,de örömmel mentem dolgozni,még csak 21 éves vagyok,egyetemista,de pánikolok,hogy mi lesz,ha nem találok 7 végére munkát
2012. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Én dolgozom ÉS eltartanak. Amit keresek, az a zsebpénzem. Unatkoznék egész nap itthon, délelőttönként részmunkaidőben dolgozom.
2012. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
unatkoznék
2012. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 ava87 ***** válasza:
83%
Én nem dolgozom, mert egyetemre járok. Ha úgy vesszük, eltart a férjem, de amikor még nem volt a férjem, akkor is éltem valamiből, bevételeim most is vannak. De ahogy meglesz a diplomám, mindenképpen szeretnék dolgozni, hiszen nem azért tanulok, hogy utána hátradőljek :) Én attól meg is őrülnék, ha nem kéne csinálnom semmit. Egy darabig persze elvagyok itthon, de huzamosabb ideig nem bírnám.
2012. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!