Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát választanátok...

Milyen szakmát választanátok most, ha megtehetnétek? Vagy meg vagytok elégedve az akkori választásotokkal? Valamit másképp csinálnátok? Van aki megbánta akkori döntését?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. júl. 22. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gimiben érettségiztem,és nem vettek fel sehova,így nem volt szakmám,az a későbbi munkahelyemen szereztem meg,azóta is ott dolgozom.Nem bánom,hogy így alakult,sokmindent köszönhetek ennek.

Ha újból kezdeném,szorgalmasabb lennék,jobban,többet tanulnék,és talán ügyvédnek mennék,mert mostanában elég sok dolgom volt velük,és látom,hogy gennyesre keresik magukat,sokszor semmi munkával.De igazából elégedett vagyok az életemmel.

2011. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apai nyomás miatt anno annak idején nyomdaipari szakmunkásképzőbe mentem és könyvkötőnek tanutam.Mire letettem a szakmunkásvizsgát addigra úgy megutáltam hogy csak pár évet dolgoztam a szakmámban..Ma sem találom a helyem,és nagyon megbántam,hogy nem álltam a sarkamra tinikoromban..

HA újra 14 éves lennék akkor 4 dolgot csinálnék,amit mindig is akartam.

1. Ötvös szerettem volna lenni..Aranyműves,aki csodálatos ékszereket csinálna.

2.festmény restaurátor lennék,mert mindig is vonzott ez a szakma.

3. rendőr lennék

4.régész lennék...

De sajnos 39 évesen már túl késő nekem...Így sodródom tovább az életben ahogy eddig.

2011. júl. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!