Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az un. Cancel...

Hogy lehet az un. Cancel culture/kiközösítést megállítani?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam, hogy ha egy nagyobb kozossegben valakivel nezetelteresem akadt vagy neki akadt velem. Fuggetlenul attól kinek van igaza ha o egy kicsit is jobban beagyazott az adott kozossegben mint én akár csak egy lépéssel jár ott előttem vagy nagyobb paraszt tehát pofátlanabb és gátlástalanabb akkor azonnal elkezdi a rosszhíremet terjeszteni ami lavinát indít és függetlenul attol mibol indult ki ez az egész hirtelen mindenki átadja a másiknak h pl velem ne alljanak szóba és lavinaként végigmegy a kozossegen.


Ez utan ha csak kinyitom a szam barhol azonnal ki vagyok automatikusan kozositve.


Mindez abból h egy eroszakos elnyomó ember vagy eppen no ugy gondolta hogy le akar járatni.


Ennek hogyan lehet elejét venni?


2023. júl. 14. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem normál embereknek nem kell ilyeneken aggódnia szal legyél normális...??
2023. júl. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezert koltozik el minden fiatal videkrol,mert ok se birjak ezt!!!



Koltozz Budapestre. Itt ilyen nincs.

2023. júl. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ki kell utálni valakit, össze tud fogni a sok hülye birka, bezzeg ha fizetésemelést kéne kérni, akkor befosnának.
2023. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor érdemed átgondolni hogy kellett neked az a közösség ami így kiközösít? Ugye hogy nem :D
2023. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!