Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Óránként kelek fel, mégis...

Óránként kelek fel, mégis kipihenten ébredek és nem vagyok fáradt egész nap. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam úgy végig aludni 1 éjszakát, hogy ne keljek fel.


Általában többször is felkelek, az utóbbi időben óránként is, viszont sosem vagyok fáradt napközben. Egész nap pörgök, napi 15+km séta, heti 5 edzés mellett. 10 órakor fekszem le, 6-7 órakor kelek fel (meg még azelőtt jópárszor.. :D) és konkrétan 1-2 órára rá edzeni megyek. Nincs meg bennem az az érzés, hogy "még 5 perc" "még 10 perc", hanem kb azonnal feltudok kelni, illetve, amikor éjszakánként felkelek is szinte azonnal vissza tudok aludni.


Alvási apnoerá gyanakodtam, de konkrétan azon kívül, hogy sokszor felkelek nem jellemző rám sem a szájszárazság, sem a reggeli fejfájás és konkrétan semmilyen tünet ami alvási apnoéra utalna.


Tulajdonítsak jelentőséget ennek, vagy így, hogy kipihent vagyok, ne parázzak erre rá?



2023. júl. 14. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég ennyi is. Attól hogy a tested elfárad, az elméd nálad nem olyan biztos hogy elfárad ennyitől. Próbáld túlteljesíteni magad, és meglepődsz majd, hogy majd úgy alszol mint a bunda.
2023. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha óránként kelsz fel, az nagyjából annyit jelent, hogy minden órában fetrengsz valamennyit az ágyban, - különben nem volna honnan felkelned. Jöhet a kérdés - és >>tapsvihar a lelátóról<<! :DDDDD
2023. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg velem is ez van, de én annak tudom be hogy a testem/agyam nem tudja hogy mit kezdjen a hőséggel.
2023. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!