Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet az ember kipihent...

Hogyan lehet az ember kipihentebb úgy, hogy egész nap fáradt volt, de este nem az?

Figyelt kérdés

Mint például, mikor iskola van hulla fáradtan jövök haza, végig az vagyok, de estére nem vagyok annyira fáradt.

Most fel vagyok második napja és kiváncsi lennék, mitől pihenődik ki a test?


2013. aug. 25. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a látszat. Túlpörög az agyad, és nem tud elpihenni. Menj ki a szabadba, sportolj, nappal legyél tevékeny. Ne gépezzél éjszaka, inkább olvass lefekvéskor könyvet. A képernyő nagyon megterheli az idegrendszert. A saját érdekedben állj vissza egy normális rendre, mert hosszú távon egészségügyi gpondjaid lesznek. A kimerültség felőrli az immunrendszert, az anyagcserét...
2013. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtapasztaltam sajnos, viszont ma nincs más választásom, fel kell maradnom ébren.
2013. aug. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!