Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik jobb időszak, mint a...

Létezik jobb időszak, mint a középiskolai évek?

Figyelt kérdés
Amikor még elnézik neked korod miatt, hogy állatságokat csinálsz, hülyülsz, minden nyarad a féktelen bulizásról és csajozásról szól, sokkal kisebb felelősség, nincs monoton, lélekölő munka debil, retardált főnökkel, saját számlák fizetése, szenvedés a mindennapi élettel.
2023. júl. 14. 18:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
igen, mert nem tudtam magamnak semmit megvenni
2023. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az egyetemi élet sokkal jobb :))
2023. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyénfüggő, hogy kinek mi a legjobb.
2023. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
remélem igen. most érettségiztem, elég szar időszak volt
2023. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kitana. ***** válasza:
59%

Hát nekem a felnőttkorom sokkal jobb. A gimis évek sem voltak vészesek, se sokkal több elvárás volt támasztva felém a család részéről, mint most bárki felől. Nem voltam ennyire magabiztos sem tiniként, most lazán csinálok bármit, mondok bármit, ami eszembe jut, akkoriban azért megvolt bennem a “jujj mit gondolnak rólam mások”, ez már nincs.

Munkahelyek között addig válogatok, amíg nem találok olyat, ami minden szempontomnak megfelel, még soha nem volt olyan munkahelyem hosszabb távon, ahol utáltam volna dolgozni, tök jó arc főnökeim és kollégáim voltak mindig. (De ezt tudom, hogy helyzetfüggő, ki mennyire válogathat, van-e egyáltalán más, ahol lakik, stb.)

2023. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Igen, az egyetemi évek. Szülőktől távol, koleszban, jó bulitársasággal, csajok előtt vonzóan. "Sajnos" végeztem öt év alatt.
2023. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
igen létezik, az iskolás éveim a legrosszabbak voltak, örülök hogy már több mint 10 éve leérettségiztem
2023. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyetem nekem jobb volt
2023. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a nyári szüneten kívül semmi nem hiányzik, a felnőtt lét jobb, önállóbb vagyok, anyagilag független.
2023. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

"minden nyarad a féktelen bulizásról és csajozásról szól"



A mi idonkben volt nyari gyakorlat, 35 fokban szoptunk a liftgephazban, munkaruhaban, munkavedelmi bakancsban, retardalt, ordibalo gyakorlati oktatoval :)



39F incel

2023. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!