Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis mitől lenne olyan jó a...

Mégis mitől lenne olyan jó a középiskolás időszak?

Figyelt kérdés
Én utáltam, kiégett frusztrált tanárok akik a diákon élik ki azt hogy minimálbérért vannak ott és azért kell tüntizniük. Kretén diákokkal körülvéve. Apám mindig azt mondta "a gyereknek közösségben kell lennie", hát szívesebben lettem volna magántanuló minthogy azt a sok degeneráltat elviseljem 13 évig.
2023. júl. 7. 22:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Én élveztem. Mondjuk én jó iskolába jártam és jók voltak a tanáraim is..
2023. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Voltak jobb tanáraim, de a többségét nem sírom vissza, még úgy sem szívesen emlékszem vissza hogy volt benne jó is. Most huszonévesen jobb, bár a boldogság elkerül.
2023. júl. 7. 22:29
 3/32 anonim ***** válasza:
62%

2, hát amíg "a boldogság elkerül" addig igazából semmiben sem fogod megtalálni a jót.

Ha jól vagy minden jó, és nem fordítva.


Szóval kár itt fröcsögni, inkább oldd meg az életed.

2023. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ebben a világban eléggé nehéz.
2023. júl. 7. 22:33
 5/32 anonim ***** válasza:
30%

#3


roppant hiteles dolog péntek este fél11kor beírnod gyakorira, hogy "oldd meg az életed".

2023. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%

"Ebben a világban eléggé nehéz"


Másik világ meg nincs, soha nem is volt.


Hiteles? Mert?

2023. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Ált. és közepet összevéve 3 tanárt tudok mondani aki épelméjű volt, mindhárom férfi, én is utáltam a sok nyomorultat. De osztálytársak szerencsére kedvesek voltak, még a "menő" hátsó pados része is, általános után fura volt azt tapasztalni, hogy tisztelik az embert
2023. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj volt némi fizikai ráhatást gyakorolnom hogy tiszteljenek, nem azért mert annyira szeretek verekedni, hanem mert van aki másból nem ért.
2023. júl. 7. 22:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mint az életben minden, ez is a körülményektől függ. Millió tényező határozza azt meg, hogy valakinek egy adott időszak az életében jó, vagy rossz. Csak azért mondanak adott szakaszokat általánosságban jobbnak, másokat rossznak, mert a többség életében az adott körülmények kedvezőek, vagy éppen negatívak. Hogy konkrét dolgot mondjak: a legtöbb kamasz, ha átlagos képességekkel bír, akkor napi 1-2 óra tanulással hozni tud egy jó szintet, más felelőssége nincs ergo nincs rajta igazán nyomás, mellette sok barátja van akikkel minden nap szórakozhat, esetleg kapcsolata is van vagy alakul, ereje és ideje is van bőven így sportolhat és kiélheti a hobbijait. A nyugdíjas kort meg azért tartják szívásnak, mert a többségnek már a haja is beteg és fáj, a pénzből pedig művészet megélni. Ettől függetlenül vannak magányos kamaszok akiknek minden nap a túlélésről szól (khm én) meg vannak nyugdíjasok akik nagyjából egészségesek, gazdagok, és tök jól érzik magukat. Kivételek mindig vannak, de a többség attól még többség marad.
2023. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az élet sz'r és kemény, nem lehet ezzel mit kezdeni. Általában nem is tanultam csak figyeltem, de ami érdekelt abból így is hoztam a 4-5 átlagot, ami nem abból összekapartam egy hármast, de nem érdekelt az egész. Az emberi kapcsolatokat nem igénylem, a sportot igen.
2023. júl. 7. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!