Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire lennétek büszkébbek?

Mire lennétek büszkébbek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Egy jogász diplomára, ami Varga Judit asszonynak van.
Egy Mensa oklevélre a 154-es IQ-tokról, ami Michelle Wildnak van.
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A jogász diplomának univerzális értéke van, arról mindenütt tudják, mint jelent. A Mensa oklevele annyit mutat, hogy az ő tesztjüket ilyen szinten tudod kitölteni, de attól még simán lehet betanított gyári melós, ha nincs más papírod. Jogász diplomával már a társadalmi üvegplafon fölött fogsz élni.
2023. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyéb lehetősèg miert nincs hogy ki mire lenne büszke magàtol?

Azt se tudom ki az a varga judit meg van ezer másik jogász is.

A menza iq -m meg érdekesmódon magas, mert kockákat össze tudok pakolni, miközben meg az élethez hülye vagyok.

A menza iq egy nagy kam.

2023. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül egyikre sem.
2023. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Varga Judit igazságügyi miniszter volt 2018 és 2023 között, 2024-től az Európai Parlamentben lesz képviselő.
2023. júl. 14. 21:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek a valakije gondolhatod.

Saját egyéniségben önmagunkhoz mérten kell buszkének lenni, nem másokhoz mérten, mert ennyi erővel ha egy csöveshez mèred magad akkor isten vagy, ha meg bill gates-hez, akkor meg egy fogyatékos senki.

2023. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
egyikre se
2023. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is magas az IQ-m, de ez adottság, nem vagyok rá büszke.

A jogi diplomához valamit legalább kell csinálni, bár őszintén nem sokra tartom a jogászokat.

Viszont ha a két nő közül hasonlítanak valakihez, akkor inkább Michelle Wild legyen az, sokkal szimpatikusabb.

2023. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, ami semmit sem jelent, vagy valami, amiért semmit sem tettem. Egyikre sem lennék büszkébb, mint a másikra.


Ha jól tudom a mensa nem tud 135 felett mérni, mert nincs annyi ember, és annyi vizsgálati lehetőség emiatt. Legalábbis amikor én voltam, nekünk ezt mondták.

2023. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: Mérni azt tud, csak az okleveket szokták úgy kiállítani, hogy 135 fölötti az IQ.
2023. júl. 15. 19:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen diplomát vagy szakmunkás képesítést elfogadnék, mert ezeknek van valamilyen látható társadalmi értékük, megbecsültségük, nyomuk. IQ-d senkit nem érdekel, nem lesz több lehetőséged az életben és arra jó, hogy pont idiótának nézzenek, mert általában pont azok ájulnak el a “magas intelligenciaszintjüktől”.

Egyáltalán nem univerzális dolog. 2 egyforma dolgozat sincs, akkor honnan veszed, hogy pont annyi. Ja, mert azt mondták….

2023. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!