Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kakiltatok már toi toi-ban?

Kakiltatok már toi toi-ban?

Figyelt kérdés
Fúj nagyon undi, lehívott egyik barátnőm nyaralni, és ahova mentünk telek csak ilyen wc van itt. Otthon indulás előtt nem volt már időm kakilni menni. Eddig csak pisilni mentem el, de már attól is felkavarodott a gyomrom a szagok miatt. Meg félek hogy ott bent eltöltök 5 percet mondjuk és büdös leszek, a hajam is büdi lesz, a bugyim, nacim, bikinifelsőm... stb.

2023. júl. 15. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerinted a rockmaratonon egy hét után hogy néztek ki a toi toi vécék? Majd ha nagyon kell, úgyis mész. :D
2023. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Kakilj nyugodtan, de kakilhatsz este a kert végébe is, ha vannak pl kutyák. Mert akkor rá lehet fogni. :D
2023. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fesztiválokon muszáj volt
2023. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek kutyik, mert a kerítés sincs annyira jó állapotban. :/
2023. júl. 15. 17:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A pottyantós wc titka ,hogy valami cellulóz tartalmú anyagot például faforgácsot,fűrészport kel szórni a művelet után bele .Így nem lesz szagos.

Amikor pedig megtelik ürülékkel,akkor a benne lévő anyagot trágyának lehet használni.Ezért valójában ez a legkörnyezetbarátabb fajansz.Persze helyesen használva.

2023. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 ne bíztasd már ilyen hülyeségre, hogy aknásítsa el más telkét. Legalább akkor vigyen egy lapátot, és egy kis gödörbe fektesse a kábelt, majd hányja rá a földet.

Még hogy kutyák.. teljesen más a kettő.

2023. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem volt feltűnő.
2023. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy mai gyerek vagy😅28eves vagyok és gyerekkoromban még volt kerti budink. Grillezesekkor nem mentem be külön a házba ezért
2023. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rettegsz tőle,akkor ha szólít a szükség menj a telken valami félreeső helyre.Fogj egy kapát kaparj egy gödröt.Abba engedd bele a produktumot.Majd ha végeztél temesd be.Ennyi.Probléma megoldva.
2023. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer próbáltam, de nem ment, mert annyira undorító volt... Aztán hazafelé meg jól befostam.

L/17

2023. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!