Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális (akár csak társadalmi...

Normális (akár csak társadalmi szinten) az ha egy 17-éves fiu, rendszeresen alszik plüssökkel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és úgy kb egy éve felfigyeltem egy hazánkban nem éppen kapható pokemon plüssre elég olcsón, gondoltam megveszem mert megéri, és aludtam vele egyszer... Most meg van kb 7-8 elrejtve mert egyrészt ismerősök/rokonok/szülők előtt nem szivesen dicsekednék velük, mert nem éppen érzem normálisnak, mondjuk ha te lennél ebben a szituációban a szülő, és a gyereked kollekcióját megtalálnád, akkor mit csinálnál? (Paranoiás köcsög vagyok)

2023. júl. 16. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Kinek mi a normális. Lehet, hogy ez egy picit eltér az átlagtól, mert a legtöbb 17 éves srác nem alszik plüssökkel. De ettől még nem elítélendő vagy ilyesmi :)
2023. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Van olyan velem egyidős barátnőm, aki így 27 évesen is plüssökkel alszik. Szerintem nincs ezzel gond, lehet valakinek ez ad komfortérzetet. Azért ha lesz barátnőd, neki ne mutasd, vagy ne egyből😆
2023. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Egy pasi plüssökkel alszik. 🤣Hogy mik vannak. 🤣
2023. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki még 41 évesen is ezt teszi, tehát nincs gond.
2023. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 14-15 évesen én is aludtam gyerekkori plüsömmel, mert megszoktam a formáját stb biztonságérzetet adott, most felnőttként egy már régi párnát rakok magam mellé, hasonló indítatásból :D szerintem ezzel nincs probléma.
2023. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

40-es vagyok, de a plüss macskám nélkül nem tudok aludni. Új szerzemény. Gyerekkoromban nem voltam ennyire plüssös, ez most új hóbort. Persze elalvás előtt elfordítom magamtól, hogy ne nézzen, miközben alszom, mert az nagyon para.

Pár éve egy hotelben dolgoztam, ahová járt egy férfi vendég, egyedül járt mindig, nem tudom, hány éves lehetett, de nem tini volt. Mindig ott volt az ágyban a plüssmacija, még be is volt takargatva. Szerintem cuki dolog. A barátnőd örülni fog neki, csak le ne nyúlja :D

2023. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok és plüssökkel van dekorálva a kamionom... A teljesség igénye nélkül : taz,angry birds, south park, got, egy ifa és pár olyan ami csak simán tetszik.
2023. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Társadalmilag? XD azt mégis hogy?

egyébként meg normális embereket pont nem érdekli, hogy egy tinifiú mit csinál a szobájában egyedül

2023. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen is alstok néha plüssel, ha magamhoz ölellem sokkal könnyebben alszok el, és megnyugtat.
2023. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Mondjuk nem éppen férfias jelenség, de semmi elítélendő nincs benne.
2023. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!