Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszú ideig jóban voltatok,...

Hosszú ideig jóban voltatok, majd nem is köszöntök?

Figyelt kérdés
Volt olyan ember az életetekben, akivel évekig jóban voltatok, majd köszönni sem köszöntetek egymásnak? Mi történt, hogy így alakult? Később rendeződött a viszonyotok? Van olyan helyzet szerintetek, ami indokol ekkora sértődést?
2023. júl. 16. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok, pl szinte az összes régi osztálytárs
2023. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Voltak és vannak is ilyen emberek az életemben. Semmi különös nem történt. Egyszerűen csak változnak az emberek. Aki ma vagy nem biztos hogy az a személy aki tegnap voltál. Ő is változik a világ is és ezek együttese miatt lehet nem tudtok már azonosulni egymással.
2023. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs akivel nem is köszönünk egymásnak, de olyan van akivel csak köszönünk, pedig régebben kifejezetten jóban voltunk.
2023. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van és nem tudom hova tenni. Legeslegjobb barátok voltunk gyerekként, egész nap együtt lógtunk, 11 éves korunkban megbeszéltük, ha felnövünk, elvesz feleségül 😃 Aztán 12 éves koromban összejött szüleimnek a saját lakás a városban, elköltöztünk a nagyszülőktől, egy héttel előtte már sírtunk, engem rendesen megviselt a dolog, úgy láttam, őt is, el akart szökni utánam.

15 évre rá nemrég visszaköltöztem a nagyszülői házba vidékre, ami sajnos azóta megüresedett.

Mikor találkozunk az utcán, boltban nem is köszön, pedig nő létemre előre köszönök. Nem mondom, hogy arra számítottam, hogy elvesz, de egy szia jól esett volna 😃

2023. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen volt csoporttársam, egyetem után is még sokáig barátok voltunk, aztán egyszer megsértődött rám, mert föl akart jönni hozzánk, én meg pont nem értem rá, mondtam neki, hogy másnap jöjjön, azóta nem keresett, az utcán is elmegy mellettem. Kb 8 éve nem beszéltünk, szerintem már nem is fogunk.
2023. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 3-as. Akivel jóban voltam, azzal a köszönő viszony megmaradt. Olyan van, akivel felületes ismerősi viszony volt, és már nem köszönünk, ha összefutunk.
2023. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, évekig tartott a “barátság”, majd megsértődött valamin (fogalmam sincs, hogy min, nem lehetett tisztázni sem vele), azóta nem áll velem szóba. Egyszer annyira bunkó volt és annyira megbántott, hogy azóta nem vagyok hajlandó köszönni sem neki. Fáj, hogy így alakult, de nem tudok mit tenni, teljesen reménytelen eset.
2023. júl. 16. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, Kérdező! Pepitában ugyan, de ismerős a helyzet.


Tőle eltekintve egy volt osztálytárssal jártunk így páran; mi maradtunk általánosban, ő átment 6+6-os gimibe, és szinte azonnal "elfelejtett" minket. Legjobb barátnőmmel sétáltunk a városban, ő meg többedmagával jött szembe a járdán, köszöntünk neki, de nem viszonozta. Mindezt hetekkel évzáró után, mikor még általánosba jártunk.

Olyanok viszont, sajnos, többen akadnak, akikkel amúgy régen nagyon jóban voltunk, de mára csak a köszönőviszony maradt.

2023. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az összes osztálytárs.
tegnap 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!