Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan különböztethetem meg...

Hogyan különböztethetem meg azt a kedvességet, hogy valaki csak azért akar velem jóban lenni, hogy kihasználjon vagy tényleg jóban akar lenni velem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz erre válaszolni, mert személyfüggő. Általában úgy lehet gyorsan észrevenni, ha mézes-mázos szavakkal behízelgi magát és nagyon rövid időn belül megkér valami szívességre, és utána nem sokkal újabb és újabb szívességek következnek. Ilyenkor figyelni kell, hogy mennyire van viszonosság köztetek, azaz próbát kell tenni, meg kell kérni különböző apró dolgokra. Ha ezeket nem teljesíti, akkor egyértelműen csak érdekből ismerkedik. Én is átéltem már hasonlókat, épp most kerültem ki egy ilyen mérgező viszonyból.
2021. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!