Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki szintén nem tud...

Van olyan aki szintén nem tud normálisan aludni a nyáron?

Figyelt kérdés
Vagyis én nemtudom mitől, de napok óta csak fetrengek éjszaka, aztán hajnalba a semmire felkelek és forgolódok, majd alszok délig és el is van b*szva a nap.. Napközbe ha el is foglalom magam, semmi se fáraszt le

2023. júl. 16. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken 14 fokra is lehül és dől be a hideg higyjétek el…

De igen itthon nálam a panelben, ha kinyitom az ablakot akkor is megy fel klíma nélkül a szoba hőmérséklete, mert kint 21 fok van, a beton meg nyomja a meleget magából

2023. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
itt nem volt még 32 fok, max 30 :)
2023. júl. 16. 14:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem csak nyáron, de onnantól, hogy a madarak kezdik a hajnali zajongást azokra ébredek, onnantól pedig megy a szenvesés... Aztán jön a dög meleg... De pár hónap és ismét rendesen aludhatok!
2023. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Általában nálam is nehéz az alvás, de nem csak nyáron. Van, amikor nagyon idegesít valami és azon agyalok sokáig. Megoldás nem nagyon van.
2023. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
lehet az egyetem miatt stresszel az ember akkor
2023. júl. 16. 19:55
 16/18 anonim ***** válasza:

15, vicces, mert nekem egyetemista koromban nyáron pont az egyetem volt a gond. Egyrészt szerettem a helyet, szép környéken volt, az épület is hangulatos volt. Másrészt én akkor voltam emberekkel körbe véve, amikor az egyetemen voltam.


Pont ezért, amikor jött a május, már rossz volt a kedvem, mert nyáron mindenki eltűnt és nem is járhattam ki az egyetemre.


Ráadásul nem is álltunk úgy anyagilag, hogy utazgassak.


Általában mindig a lakásban voltam vagy a környéken mászkáltam, néha elmentem egy családi összejövetelre.


Mindig alig vártam, hogy véget érjen a nyár és nem is élveztem az egészet.


Amikor eljött az augusztus, már örültem. Augusztus közepefelé feléledt az egyetemi szakomnak a Facebook csoportja és visszajött az élet. Már a tanároknak is lehetett írni a tárgyfelvétellel kapcsolatban és ez is már jelezte, hogy már nemsokára lehet visszamenni az egyetemre.


Télen sosem volt ilyen gondom. Egyrészt január végéig vizsgaidőszak volt így nem jött el a hosszas szünet, amikor mindenki eltűnt és én is kijártam az egyetemre a vizsgák miatt. Plusz a vizsgákra való készülés is lekötötte a figyelmemet.


Ott maximum két hét volt szünetnek a két félév között, de azt én is arra használtam, hogy kicsit pihenjek a vizsgák után és mire kipihentem magam, már mehettem is vissza az egyetemre.


A sima iskolai őszi meg tavaszi szünetek meg rövidek voltak és tanulással teltek, így szintén le volt kötve a figyelmem.

2023. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Viszont gimis koromban meg pont nem volt ilyen gondom a nyárral mint az egyetemen.


Gimiben pont az volt a gondom, hogy elterveztem, mennyi mindent fogok csinálni és általában a lustálkodással, heveréssel telt a nyár, aztán augusztus utolsó hetében ideges voltam, hogy mindjárt vége a nyárnak és semmit sem csináltam.


Míg az egyetem alatt mindig ideges voltam, hogy milyen lassan telik a nyár, gimi alatt pont azt éreztem, hogy egy másodperc telt a tanévzáró és a tanévnyitó között.


Persze, amikor elkezdődött az új tanév, akkor pozitívan álltam neki, hogy új tanév, új lehetőségek, új füzetek, új tollak, új elhatározások, de az első pár nap után már jött a tanulás része, aztán jöttek is a röpdogák, házik és vissza is jött a monoton gimis élet és vártam, hogy múljon el végre a tanév.

2023. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudok aludni,nyomasztanak a gondok.
2023. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!