Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van valami tippje,...

Valakinek van valami tippje, hogy hogy lehet felkészülni angolból emelt szinten normálisan?

Figyelt kérdés
Most nem angol filmekre meg könyvekre gondolok hanem valami olyan módszerre ami rövid időn belül is már hatásos.
2021. máj. 1. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Amennyiben csütörtökre akarsz felkészülni, szerintem nincs olyan módszer ami 5 nap alatt megváltja a világot.


Én az előző évek érettségi feladatait csinálgatom, illetve nyelvtant az alapoktól veszem át. Angolul gondolkodni még mindig nem megy. Valahogy nem tudom átállítani magam (Ugye hiába jó egy mondat nyelvtanilag, ha olyan mondatot a büdös életbe nem mondana egy angol)

2021. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!