Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklimen hidraulikus fék...

A biciklimen hidraulikus fék dot 4. es olaj kell bele amim szintén van, viszont már levegős de sehogy sem tudom normálisan kicserélni az olajat esetleg útmutató vagy bárki aki tudja, hogy kell? .

Figyelt kérdés
Van olyan szerszámom amivel ki lehet de nem tudom hogy kell,internetes videó alapján próbálom.....de ha alul veszem ki a fecskendőt kifolyik az olaj de ezt becsavarom...fentről visszanyomok egy kis olajat kicsavarom és ott is sok kifolyik becsavarom a csavart nézem a féket és semmi....a fékpofák nem mozdulnak,most vagy nehéz kicserélni vagy én vagyok béna mert a videóban a srácnak nem folyt ki belenyota csinált egy két lépést amit gondolom nem tudom mikor/hogy..

2016. dec. 20. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A dot olajok vérmérgezést okoznak, környezetszennyezők. Ne kockáztass, vidd el bringaboltba. Ha kéred, megnézheted hogyan kell! Bajod se lesz, az olajat se pazarlod, tanulsz is..
2016. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarja meginni azt az olajat...
2016. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2017. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!