Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Télleg vannak olyan emberek...

Télleg vannak olyan emberek akik akár ewgész életükre gyerekek maradnak egy bizonyos szinten? Mondjuk érdekli őket a gyerekeknek szánt játékok mesék és nem a saját korcsoportjuknak szánt média? De ettől még normálisak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg*
2020. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy léteznek.
2020. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

"De ettől még normálisak?"


Nem, ez nem egy normális állapot.

2020. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mamám például imádja a disney meséket, pedig 69 éves. Minden alkalommal amikor megy a tv-ben megnézi :) ettől még felnevelt 3 gyereket, 5 unokája van és jön a dédunoka :)
2020. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben valószínűleg már én is egy örök gyerek maradok félig-meddig, csak én nem ilyen szempontból.


26/F

2020. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak gyermeteg felnőttek, és vannak az örökifjak. Vannak, akik sérülés miatt érintettek a témában, Tehát létezik a dolog.
2020. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyébként mi a normális? Ízlésről vitatkozni amúgy is felesleges.

2020. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem az hogy valaki mesét néz vagy pl. legózik, nem számít gyerekesnek. Egy csomó ilyesmi direkt úgy van megcsinálva, hogy felnőttek számára is élvezhető legyen. Apám (most 72) egész életemben nézte velem a rajzfilmeket és sok jobban tetszik neki, mint nekem. A Disney filmeket is szereti és megnézi a mai napig ha adják a tévében valamelyiket. Ettől függetlenül 15 éves kora óta dolgozott, bejárt nagyon sok helyet és teljesen felnőttként viselkedett mindig. Nekem meg gyerekként nagy vágyam volt a lego de sose kaphattam, ám ha most (29 vagyok) valaki hozzám vágna egy készletet, dobnék el mindent a kezemből és tuti nem állnéék fel mellőle napokig :D Ami nem normális, az szerintem az amikor valaki úgy "marad gyerek", hogy nem tud felelősséget vállalni, elintézni dolgokat, mindig valaki más (a "felnőtt") segítségére szorul, ha valami nem tetszik neki akkor hisztizik, követelőzik. De ez már vagy súlyos lelki gondokat vagy szellemi fogyatékot jelez.
2020. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!