Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fordult ez sokszor elő...

Miért fordult ez sokszor elő velem?

Figyelt kérdés
Tetszett egy személy, akivel összhangban voltunk, flörtöltem is vele, és úgy indultam neki, hogy kapcsolatot szeretnék tőle és ezt közöltem is az illetővel h en kapcsolatot keresek. Aztán pár randi után elmúlt ez az érzés és közöltem vele, hogy csak barátként tekintek rá, semmi több. Elég ciki jöttem ki ebből mert előtte meg egymásra voltunk hangolódva, de az érzéseim egyik pillanatról a másikra változtak. Tudom úgy tűnik direkt hitegettem a másikat, közben szándékosan nem akartam bántani... csak úgy, hogy az érzéseim nem voltak biztosak nem akartam belemenni semmibe

2023. júl. 21. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de ez nagyon gusztustalan és aljadék szokás. Leszokhatnál róla.
2023. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg súlyos kötődési problémáid vannak. Erről tényleg le kéne szokni mert iszonyatos fájdalmat okozol. Fordulj szakemberhez, vagy ne is kezdj kapcsolatba, ne ígérgess senkinek. Pont elég más ember van aki csak laza kapcsolatot akar. Keress ilyeneket.
2023. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rossz szokás, de legalább ezt az előtt közlöm az illetővel hogy összejönnénk
2023. júl. 21. 10:53
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell az elején mondogatni hogy komoly kapcsolatot akarsz vele. Ilyet normális ember eleve nem mond a mikor még nem is ismeri a másikat.
2023. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy vele akarok, hanem hogy általában azt akarok. Nem úgy mondom hogy veled keresek komoly kapcsolatot, hanem csak úgy általában
2023. júl. 21. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nincs ebben semmi. Ha jobban megismerjük a másikat, akkor derül ki, hogy mit akarunk tőle, akarunk-e valamit.

Nekem is volt, hogy valaki megtetszett, találkozgattunk, és ahogy megismertek, rájöttem, hogy nem akarok vele lenni.

Azért mert valaki megtetszik és randiztok, nem kötelező együtt lenni mindenképpen.

2023. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen az amikor az ember nem ismeri önmagát
2023. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
#6 Persze, hogy nem kötelező, de az se kötelező, hogy a kedvedre játszadozz a másik érzelmeivel, azt se kötelező mondani a másik félnek, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, miközben az érzelmeid 3 percenként váltakoznak. Semmi sem kötelező, csak néha nem ártana egy kicsikét beleképzelni magad a másik helyzetébe. Empátiának hívják...
2023. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És akkor egy ilyet hogyan lehet érettebben kezelni? To hogyan kezelnétek?
2023. júl. 21. 11:37
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
5ös ezt is ráutaló magatartásnak hívják. Ha éppen valakivel melegedsz össze, és azt mondod neki, hogy komoly kapcsolatot akarsz, nyilván magára érti. Magyarul hitegeted.
2023. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!