Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fordult ez sokszor elő...

Miért fordult ez sokszor elő velem?

Figyelt kérdés
Tetszett egy személy, akivel összhangban voltunk, flörtöltem is vele, és úgy indultam neki, hogy kapcsolatot szeretnék tőle és ezt közöltem is az illetővel h en kapcsolatot keresek. Aztán pár randi után elmúlt ez az érzés és közöltem vele, hogy csak barátként tekintek rá, semmi több. Elég ciki jöttem ki ebből mert előtte meg egymásra voltunk hangolódva, de az érzéseim egyik pillanatról a másikra változtak. Tudom úgy tűnik direkt hitegettem a másikat, közben szándékosan nem akartam bántani... csak úgy, hogy az érzéseim nem voltak biztosak nem akartam belemenni semmibe

2023. júl. 21. 10:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle, többet nem fogom csinálni.
2023. júl. 21. 11:40
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Az emberiség nevében köszönjük.
2023. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok ilyen határozatlan ember van, aki maga sem tudja, mit akar. Az ilyen mögött amúgy sokszor valami személyiségzavar vagy kötődési probléma. Pl. amin valaki viszonozza az érdeklődést, a te részedről elmúlik.
2023. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
neked pszichologus kéne
2023. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem gondolkozz el, keress egy mintát a korábbi ismerkedéseidben. Ha megvan, próbáld meg kideríteni miért lehet és igyekezz máshogy alakítani a dolgokat.
2023. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Az ismerkedés, randizás miért lenne hitegetés vagy játszadozás?

Kell idő megismerni a másikat és eldönteni, hogy lehet-e belőle valami, még akkor is, ha elsőre tetszik és szimpatikus.

2023. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!