Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves non- bináris emberek!...

Kedves non- bináris emberek! Ti mitől érzitek magatokat Non- binárisnak, hogyan jöttetek rá, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan nyilvánul ez meg a családotok, ismerőseitek felé, és hogyan kezelik ők ezt?

#elfogadás #Non- bináris
2023. júl. 27. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom hozzám szól e a kérdés, mert non bináris vagyok, de nem vagyok kedves.
2023. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
De mi az a non-bináris?
2023. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor írd le undokan.
2023. júl. 27. 09:56
 4/9 A kérdező kommentje:
2# Ami nem határozottan férfi vagy nő, hanem valami más
2023. júl. 27. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nem hozzám szól.
2023. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért, te mi vagy?
2023. júl. 27. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek koromban egyértelműen fiúnak éreztem magam a kezdetektől fogva (lányként születtem), most meg már nem tudom. Férfi ruhákat hordok, de a személyiségemet nem érzem férfiasnak (empatikus vagyok, szorongó, stb.). Így aztán már fogalmam sincs semmiről. Egyszer utána néztem, ez milyen kategória (mert hallottam róla, hogy manapság van már ezekre sokféle szó és kíváncsi voltam), és a nembináris - mint gyujtofogalom - állt hozzá a legközelebb, úgyhogy talán az vagyok. Vagy transznemű. Passz.
2023. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Miért érzed úgy, hogy az empátia és a szorongás nem férfias?
2023. aug. 12. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Neten látok transz "csajokat", tehát akik pasik, és ők olyan baromi macsósak mind... Persze ez több okból sem reprezentatív, egyrészt aki "mutogatja magát" videósként, az eleve valószínűleg magabiztosabb fajta ember, másrészt többnyire nem az esendő oldalukat akarják ott mutatni magukból az emberek, csak hát mégis kábé egy beszari-cuki kiscsajnak érzem magam hozzájuk képest, akkora macsók
2023. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!