Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy sikertelen...

Miért van az,hogy sikertelen proli emberek minden évben írkálnak vmi nagyon okos dolgot a felvételis cikkekhez?

Figyelt kérdés
Mi ez a pronyó irigység? Szar lehet a három műszakos gyári munka,de akkor tessék továbbtanulni,sokan még 40 évesen ezt teszik. Ja hogy még érettségi sincsen? De az okoskodás az megy 2 tálca Kőbányai mellett.
2023. júl. 28. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Miféle nagyon okos dolgot?


Tudsz valami példát mondani?

2023. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

“Majd mennek a mekibe höhöhö”

“Ezek sem akarnak dógozni”

2023. júl. 28. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
A valóság ennél sokkal rosszabb: Bármilyen cikk alá írnak, akármiről is szóljon! Hogy miért? Mert a közösségi médiának köszönhetően nem a kocsmákban beszélik mondanak oda mindenkinek, hanem világgá tudják kürtölni a bunkóságukat.
2023. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem vetted észre, hogy itthon hatalmas réteg utálja a diplomásokat? Az orvosokat szidják, sarlatánknak csápolnak. Közeleg a sötétség újra, mint a Hülyék paradicsomában.
2023. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
#4 Irigység miatt...
2023. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

#2



Mondjuk mert igazuk van. Azert mennek egyetemre, akik mennek, mert nem akarnak bitument lapatolni. Es mivel nagyon sokan mennek egyetemre, tobben, mint amennyit a munkaeropiac foglalkoztatni tud a sok entellektuel majom kozul, emiatt, ha nincs protekcio, marad a McD, meg az irodai coffee lady melo 300-ert. Vagy mennek "Osztrakba" takaritani nyoccaze'.



En azert nem mentem egyetemre, mert altalanosbol szakmunkaskepzobe mentem, hiszen nem akartam magyart es tortenelmet tanulni, real bealitottsagu vagyok, engem rohadtul nem erdekel az irodalom, orulok, hogy altalanosban atbukdacsoltam belole, nem akartam meg 4 evig szopni a human tantargyakkal. Eredetileg autoszerelonek akartam menni, de akkoriban csak protekcioval lehetett oda bejutni, igy villanyszerelonek mentem :)


Ugye mi voltunk az utolso evfolyam, akik 3 eves szakmunkaskepzesben voltak, az alattunk levok 4 evig jartak, es nekik az elso 2 evben voltak kozismereti targyaik is (pl. muveszettortenet), nekunk nem.



39F incel

2023. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Te nem incel vagy, csak egyszerűen buta.
2023. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HakapiszikMatyi válasza:
57%

Ez nem iskolai végzettség kérdése. Ex-sógoromnak pl. 2 diplomája is van, de akkora tahó, hogy arra nehéz volna jelzőket találni... Természetesen munkanélküli, mert még a szalag mellé sem kell ilyen a gyárba.

Az is igaz, hogy nem tudni ki írja a hozzászólásokat egy anonim fórumon. Ugye?

2023. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13 év fidesz utan aztan tényleg nem kell magyarazni, hogy a magyarok többsége proli.

Nagyszaju, igenytelen, tajekozatlan emberek, aki tulbecsulik a kepessegeiket, de lepukkantak, sikertelenek, ezert okoskodnak, kotekednek.


A tobbseg szerinted tudja, milyen egy egyetem?

Sajnos bele kell torodni, h ebben az orszagban minel butabb, minel kepzetlenebb vki, annal nagyobb s szaja.

2023. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!