Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik bajban hátat forditanak...

Akik bajban hátat forditanak amikor meg minden rendben van tapadnak, azoknál hogy lehet elérni, hogy ő érezze magát kellemetlenul, ne én tölük?

Figyelt kérdés

#ketszinuek
2023. júl. 30. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináld meg velük ugyanezt. Csak amikor hátat forditasz akkor az legyen végleges.
2023. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az ilyen emberek nem empatikusak, így nem tudod náluk elérni azt, hogy ők érezzék kellemetlenül magukat miattad. Mivel úgysincs belőlük „hasznod”, így csak annyit tudsz tenni, hogy limitálod a velük történő kapcsolattartást, és keresel új ismerősöket.
2023. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem veszem barátnak se meg senkinek.

De szeretném hogy nekik legyen kellemetlen, ne nekem. az érezze magát rosszul aki megérdemli. Ne én.

2023. júl. 30. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:

2es jól mondja, csak akkor törődnek veled amikor nekik valami hasznuk van belőle, így nem fogod tudni elérni sehogy se hogy kellemetlenül érezzék magukat, mert nem kötődnek hozzád érzelmileg.

Hidd el ha mindenkivel ezt csinálják, az emberek megunják és hamar otthagyják őket. Kivéve a palimadarakat, akiknek ők az egyetlen barát lehetőségük, és nem láttják a hibát a képen.

2023. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem empatikusak az nem azt jelenti hogy nekik semmi se fájna hanem azt hogy nem empátia teruleten lehet náluk hatni.
2023. júl. 30. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így van, de mit tudnál tenni, amitől nem süllyednél le egy bizonyos szint alá? Mert normális ember attól érezné magát kellemetlenül ha visszakapná amit adott.
2023. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

En csak attol lennék egyensulyban hogy az érezze magát rosszul aki megèrdemli.

Ne az aki nem.

Legyen neki kellemetlen.


Lehet vmi olyasmi trükköt alkalmazok majd hogy "versenyeztetem".

Pl. Beszelek neki valakirol hogy x y képzeld mennyit tett értem ritka az ilyen, a legtobb senkiházi bajban elrohan, az a srác meg az isten. Amikor senki nem volt ő az aki odaállt mellém. Felnézek rá meg hálás vagyok.

Bajban látszik meg az kik veszik körül az embert.



De. Más ötletek kellenének mert lehet ez s csak empatia alapu.

De a pasikat ahogy ismerem nehezen viselik ha más pasik vannak eléjük helyezve.

2023. júl. 30. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez pont az ami miatt te nem értettél velem egyet. Nem fogják ezek meghatni őket.

Az ilyen emberek felfogását amúgy sem értem, úgyhogy nem tudok tanácsot adni benne. De neked hajrá

2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ezert irtam hogy lehet ez se jo mert lehet ez is empatia alapu. Habár ego sértő is. A pasiknak az megy a gyengéje.
2023. júl. 30. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy Isten. Magaddal foglalkozz, ne a bosszuallassal.
2023. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!